VV ALTENA NIEUWS

Altena 3 – Dubbeldam 6 (3-2)

Door Christiaan Flikweert

9 februari 2020

Zeven dagen hebben “de mannen van 3” moeten wachten om de frustraties over het verloop van de vorige wedstrijd van zich af te spelen. En na een week waarin de Internationale Crêpes Dag, de Nationale Frikandellen dag én de Wereld Nutella dag elkaar naadloos hadden opgevolgd, was het dan eindelijk zover… Tegenstander Dubbeldam 6 werd op de thuisbasis ontvangen en zou vandaag als slachtoffer van de op revanche beluste “mannen van 3” moeten dienen. Daarnaast was er de gelukkige, maar o zo mooie bijkomstigheid dat deze wedstrijd tegen de Dortenaren ook meteen de aftrap was van een dag- én avondvullend programma op Sportpark Nieuwendijk. Want met ook nog de topper van het eerste elftal én een door de dames van de club georganiseerd pre-carnavalsfeestje op het programma, beloofde het een heerlijke dag te worden.
Om 12.00 uur floot de Scheidsrechter voor de aftrap, waarna het al snel duidelijk was dat het deze middag een zware klus zou worden voor “de mannen van 3”. Onder zijn prima leiding (dank Peter!) moest er worden gespeeld tegen een jeugdig, enthousiast en vooral ook fanatiek spelend team, bestaande uit louter “jonge honden”, getuige hun gemiddelde leeftijd van net 20 jaar! Met een duidelijk plan probeerde zij “de mannen van 3” het voetbal onmogelijk te maken. De door hen gekozen strategie leek te werken en op de 0-2 voorsprong die men in het eerste half uur wist te nemen was tot op dat moment een juiste weergave van de krachtsverhoudingen op het veld. Dat de Nieuwendijkers uiteindelijk toch nog met een 2-2 ruststand aan de thee mochten, was te danken aan de veerkracht en vechtlust die door “de mannen van 3” werd getoond. Er werd geknokt voor iedere meter, waarbij het duidelijk was dat men vandaag geen genoegen zou nemen met minder dan de volle buit. De 3-2 die halverwege de 2e helft viel was, vooral vanwege de wijze waarop men het spelbeeld had weten te keren, meer dan verdiend. Prettige bijkomstigheid was dat met dit 3e doelpunt ook meteen de eindstand was bepaald.
Een mooie overwinning dus, waarmee “de mannen van 3” zichzelf beloonden voor hun werklust. Al met al een mooie basis voor een heerlijke derde helft die deze keer, dankzij het door Dames 1 prima georganiseerde Pre-Carnavalsfeest, iets langer duurde dan normaal…

PS. Dank aan Anita voor alweer een mooie fotoreportage van de wedstrijd van “de mannen van 3”!

MEI
30
2023

Oproep scheidsrechters Altena Cup 3-6

Voor a.s. zaterdag 3-6 zijn wij nog op zoek naar een aantal scheidsrechters die een wedstrijd willen fluiten tijdens de Altena Cup voor de JO12. Het toernooi duurt ongeveer van 09.00 tot 13.00 uur. Ben jij beschikbaar? Laat het ons dan weten via info@vvaltena.nl.

MEI
30
2023

Klusdag 1-7 a.s.

Beste leden, Onze vereniging kan niet functioneren zonder alle faciliteiten, zoals de kleedkamers, de kantine, de commissiekamer, ect. Het onderhoud hiervan vergt veel werk en komt vaak terecht op de schouders van dezelfde groep dagelijkse vrijwilligers, een groep die wel eens de hulp van andere of extra vrijwilligers kan gebruiken. Onder het motto “vele handen…

MEI
29
2023

Altena versterkt zich met Jari Langermans

De Technische Commissie is verheugd te kunnen mededelen dat Jari Langermans volgend seizoen de selectie komt versterken. De Spits met een verleden bij Right OH en Waspik komt over van RFC. Op de foto is Jari te zien met club icoon Gerrit de Heus. We wensen Jari veel plezier, succes en doelpunten toe.

MEI
28
2023

Kampioenen seizoen 22/23 - JO13-2 Altena/Almkerk

Wat hebben die jongens voetbalminnende mensen veel prachtige wedstrijden laten zien, met heel veel doelpunten in de eerste twee competities. Dit elftal is onder leiding van Mathijn Duijzer en Jens schouten 3 keer kampioen geworden in 1 seizoen. Voor het eerste jaar op een heel veld, buitenspelregel en ingooien van de 5e klas naar de…

MEI
27
2023

Voetballer van het jaar verkiezing vv Altena 2022 - 2023

Met de laatste wedstrijd gespeeld te hebben is nu ook bekend wie de De voetballer van het jaar verkiezing van t´Hoekske heeft  gewonnen. Melis Kocan werd met miniem verschil eerste hij  was lange tijd met Brian de Graaf gewikkeld om de eerste plaats maar uiteindelijk wist Melis toch de meeste punten te halen. Brian de…

MEI
27
2023

Altena doet sportieve plicht tegen Schelluinen en neemt met opgeheven hoofd afscheid van tweede klasse

 Altena kan de tweede klasse met opgeheven hoofd verlaten. Onder het toeziend oog van interim-trainer Marinus van der Pijl, die voor het laatst op de bank zat, kwamen de Nieuwendijkers tot een 4-2 overwinning op Schelluinen. Voor de 1-0 zorgde Joeri van Dinteren. De 2-0 kwam op naam van Michael Abraham. Na de rust sloot…

MEI
24
2023

Reminder vrijwilligersavond 2-6

Volgende week vrijdag staat de jaarlijkse vrijwilligersavond weer op de planning. Heb jij dit seizoen vrijwilligerswerk verricht bij onze mooie club, dan ben je hierbij van harte welkom. De inloop is vanaf 18.00 uur en jullie aanhang is ook welkom. Je hoeft je hiervoor niet aan te melden. Tot dan!

MEI
23
2023

Ideeënbox voor evenementen

Volgend seizoen mag er volgens ons als bestuur wel weer wat meer leven in de brouwerij in onze mooie kantine. Daarom zijn wij benieuwd naar jullie mening. Wat voor evenementen zouden jullie volgend jaar graag georganiseerd zien? Schroom niet en laat je ideeën achter via onderstaand formulier: https://forms.gle/cADr5u1zXBTr6ygs8  

MEI
22
2023

Recreatief Toernooi

Op zaterdag 8 juli a.s. wordt het traditionele Recreatief Toernooi 7 tegen 7 weer georganiseerd. Dit jaarlijks terugkerende toernooi staat in het teken van gezelligheid, sportiviteit en respect, waarbij natuurlijk de gezonde wil om te winnen aanwezig mag zijn. Het toernooi start rond 10.00 uur. Naar aanleiding van het succes van vorige jaren is er…

MEI
22
2023

JO12-1 kampioen

Afgelopen zaterdag vierde de JO12-1 hun kampioenschap. Het was een pittige wedstrijd, maar nadat het fluitsignaal klonk, was het eindelijk tijd voor een rondje op de platte kar en een frietje met een lekkere snack. Het kampioenschap haalde zelfs de krant!