VV ALTENA NIEUWS

Altena geeft Alblasserdam goed partij maar verliest weer 1- 2

Door Rinus Van Noorloos

29 januari 2023

Altena kwam goed uit de startblokken onder de nieuwe hoofdtrainer Marinus vd Pijl.met goed combinatie voetbal werd Alblasserdam bestreden.

Jorik Zuidweg kreeg 2 mooie kansen maar wist deze niet te verzilveren helaas, maar zoals heel het seizoen al viel het eerste doelpunt aan de andere kant na een half uur spelen werd het 0 – 1.Als vlak daarna de 0- 2 valt lijkt de wedstrijd gespeeld.Maar Altena toont veerkracht en komt door een goed ingeschoten strafschop van Brian de Graaf vlak voor rust terug in de wedstrijd.

Na rust blijft Altena het proberen om de stand  gelijk te trekken.Veel kansen kwamen er niet meer het lukte Altena niet om door te drukken maar ook Alblasserdam kreeg ook weinig mogelijkheden meer dus werd de ruststand ook de eindstand.

Foto´s Rinus van Noorloos

https://photos.google.com/share/AF1QipP4nstQk1Wvl9VEVjENXkGV_yvLh9btOqgJ12eKBjZdjibtb6dUh0G0tHG5RE1Jew?key=NVVPTExoU1B6bVJnMmpwVjd5V1JDYWluSmQ0THpB

 

JUL
16
2024

Terugblik op een geslaagd recreatief voetbaltoernooi

Op zaterdag 13 juli vond ons jaarlijkse recreatieve voetbaltoernooi plaats. Dit jaar hadden we het genoegen om twee aparte toernooien te organiseren: eentje voor fanatieke teams en eentje voor minder fanatieke teams. Het was een dag vol sportiviteit, gezelligheid en plezier, en we kijken met veel voldoening terug op een geslaagd evenement. Toernooi voor Fanatieke…

JUL
8
2024

Kantine a.s. woensdag weer geopend

JUL
5
2024

Kantine a.s. zaterdag langer open

A.s. zaterdag zal de kantine langer open blijven i.v.m. de wedstrijd van Oranje. Deze zal uiteraard te zien zijn in de kantine. Tot dan!

JUL
4
2024

Vacature penningmeester

Wij zijn op zoek naar een penningmeester om ons bestuur te ondersteunen.   Wat wij bieden: Een gezellige en sportieve werkomgeving Mogelijkheid om deel uit te maken van een gezellig team Kansen voor persoonlijke ontwikkeling   Taken en verantwoordelijkheden: Betalen van facturen, belastingen, salarissen e.d. Contact met de financieel medewerker en boekhouder Opstellen van de…

JUL
4
2024

Vacature verzorger

Wij zijn op zoek naar een toegewijde verzorger om ons team te ondersteunen.   Wat wij bieden: Een vergoeding voor je inzet en tijd Een gezellige en sportieve werkomgeving Mogelijkheid om deel uit te maken van een hecht team Kansen voor persoonlijke ontwikkeling en training   Taken en verantwoordelijkheden: Verlenen van eerste hulp bij blessures…

JUN
30
2024

Kantine wederom geopend tijdens de wedstrijd van Oranje

JUN
30
2024

Kantinefeest na recreatief toernooi

Na het recreatief toernooi op zaterdag 13 juli a.s. sluiten we het seizoen feestelijk af. Zijn jullie erbij? Tot dan!

JUN
26
2024

Samenwerking v.v. Altena en v.v. Almkerk nieuw leven ingeblazen

Al jaren zijn wij met v.v. Altena en v.v. Almkerk in overleg over een mogelijke fusie en nu lijkt er in dit plan eindelijk wat schot te komen. Op 18 juni heeft het college de plannen voor nieuwe woningen op drie plekken in Almkerk namelijk voorgelegd aan de gemeenteraad. Van deze nieuwe woningen zou een…

JUN
25
2024

Kantine vanavond geopend

De kantine is vanavond geopend vanaf 17.00 uur. Dit geldt zowel voor de bar als de keuken. De keuken zal tot 19.00 uur geopend zijn. Zien we jullie vanavond weer tijdens de wedstrijd van Oranje?

JUN
20
2024

Indelingen jeugd (seizoen 2024-2025) Meisjes Teams

Het seizoen is weer voorbij, maar ondertussen kijken we alweer een tijdje vooruit naar het volgende seizoen. Daarbij horen natuurlijk ook de indelingen van de teams voor volgend jaar. Hieronder vind je de teamindelingen bij de jeugd van de samenwerkingsteams bij de meisjes voor het komende seizoen. Teams onder de naam ST Altena/Almkerk spelen en…