VV ALTENA NIEUWS

Altena VR1 boekt eerste winst tegen 4e klasser RFC

Door Benjamin Kuijten

20 september 2017

Na drie keer verplaatst te zijn, werd onze tweede bekerwedstrijd dan eindelijk door de KNVB gepland op maandagavond. Om kwart voor zeven verzamelden we gisteren met zijn allen bij V.V. Altena om vervolgens na enige omwegen aan te komen op het sportpark van het nieuwe RFC. Ook deze dames, voorheen bekend als de dames van Good Luck, kwamen uit in de 4e klasse. Weer geen ‘makkie’ dus voor ons, want hoewel we deze wedstrijd zagen als een laatste oefenwedstrijd voor de start van de competitie, wilden we deze natuurlijk niet verliezen. Met het magere aantal van 13 dames bereidden we ons voor op de wedstrijd en kregen we in de kleedkamer nog even een korte toespraak van onze Bertje. Spelen met vier middenvelders op één lijn, dat was zijn plan van aanpak en daar moesten wij toch even aan wennen. Toen de scheidsrechter het startsignaal liet klinken, werd echter meteen duidelijk dat wij ons de kaas niet van het brood zouden laten eten. Fel en met volle overtuiging begonnen we aan de wedstrijd. Helaas was het door het ontbreken van Rowie lastig voor ons om lange ballen te spelen. Er zat dus niets anders op dan het spel op te bouwen. Dit ging ons prima af. Al snel werden er mooie acties gemaakt op de helft van de tegenstander en wisten zij juist weinig dreiging te creëren in ons gebied. Dit had als resultaat dat Brenda haar eerste doelpunt van het nog-niet-eens-begonnen seizoen kon scoren vanuit een goed voorgegeven corner van Eileen. Zo konden we eindelijk de rust eens in met een voorsprong en dat voelde natuurlijk goed. Trainer Bert had dan ook niet veel toe te voegen en raadde ons alleen aan om zo door te gaan. Na wat geschuif in de opstelling begonnen we met goede moed aan de tweede helft. Weer lieten we ons niet kennen. Dit werd wel duidelijk toen Naomi goed druk zette voorin en de keeper van de tegenpartij een inschattingsfoutje maakte. Op haar gemak kon ze de bal in het doel parkeren. 0 – 2. Ondanks het spelletje dat wij speelden, wisten we niet te voorkomen het doelpunt dat hierop volgde niet in onze zak gestoken kon worden en moesten we de laatste 10 minuten nog even knokken om onze voorsprong te behouden. Dik in de blessuretijd was daar nog even een schrikmoment, toen onze Sterre na een duel verkeerd terecht kwam. Meteen was duidelijk dat dit niet helemaal goed zat. De scheids wachtte even af, maar besloot dat het wel genoeg geweest was. Zo vierden wij na zijn eindsignaal met een dubbel gevoel onze eerste overwinning van het seizoen. De winst mocht niet baten, want eerste in de bekerpoule zijn we niet geworden, maar trots op deze overwinning zijn we zeker. Zo zullen we a.s. zaterdag met veel zin en moed de eerste competitiewedstrijd aan gaan tegen Schelluinen VR1.
 

Eindstand: 1-2

Hoogtepunt: De eerste goal van Brenda

Dieptepunt: De val van Sterre, die achteraf geresulteerd bleek te hebben in een zwaar gekneusde schouder/sleutelbeen. Conclusie: zij zal de eerste competitiewedstrijd moeten missen, maar… in Sterre's woorden: we hebben wel gewonnen 😉

 

MEI
30
2023

Oproep scheidsrechters Altena Cup 3-6

Voor a.s. zaterdag 3-6 zijn wij nog op zoek naar een aantal scheidsrechters die een wedstrijd willen fluiten tijdens de Altena Cup voor de JO12. Het toernooi duurt ongeveer van 09.00 tot 13.00 uur. Ben jij beschikbaar? Laat het ons dan weten via info@vvaltena.nl.

MEI
30
2023

Klusdag 1-7 a.s.

Beste leden, Onze vereniging kan niet functioneren zonder alle faciliteiten, zoals de kleedkamers, de kantine, de commissiekamer, ect. Het onderhoud hiervan vergt veel werk en komt vaak terecht op de schouders van dezelfde groep dagelijkse vrijwilligers, een groep die wel eens de hulp van andere of extra vrijwilligers kan gebruiken. Onder het motto “vele handen…

MEI
29
2023

Altena versterkt zich met Jari Langermans

De Technische Commissie is verheugd te kunnen mededelen dat Jari Langermans volgend seizoen de selectie komt versterken. De Spits met een verleden bij Right OH en Waspik komt over van RFC. Op de foto is Jari te zien met club icoon Gerrit de Heus. We wensen Jari veel plezier, succes en doelpunten toe.

MEI
28
2023

Kampioenen seizoen 22/23 - JO13-2 Altena/Almkerk

Wat hebben die jongens voetbalminnende mensen veel prachtige wedstrijden laten zien, met heel veel doelpunten in de eerste twee competities. Dit elftal is onder leiding van Mathijn Duijzer en Jens schouten 3 keer kampioen geworden in 1 seizoen. Voor het eerste jaar op een heel veld, buitenspelregel en ingooien van de 5e klas naar de…

MEI
27
2023

Voetballer van het jaar verkiezing vv Altena 2022 - 2023

Met de laatste wedstrijd gespeeld te hebben is nu ook bekend wie de De voetballer van het jaar verkiezing van t´Hoekske heeft  gewonnen. Melis Kocan werd met miniem verschil eerste hij  was lange tijd met Brian de Graaf gewikkeld om de eerste plaats maar uiteindelijk wist Melis toch de meeste punten te halen. Brian de…

MEI
27
2023

Altena doet sportieve plicht tegen Schelluinen en neemt met opgeheven hoofd afscheid van tweede klasse

 Altena kan de tweede klasse met opgeheven hoofd verlaten. Onder het toeziend oog van interim-trainer Marinus van der Pijl, die voor het laatst op de bank zat, kwamen de Nieuwendijkers tot een 4-2 overwinning op Schelluinen. Voor de 1-0 zorgde Joeri van Dinteren. De 2-0 kwam op naam van Michael Abraham. Na de rust sloot…

MEI
24
2023

Reminder vrijwilligersavond 2-6

Volgende week vrijdag staat de jaarlijkse vrijwilligersavond weer op de planning. Heb jij dit seizoen vrijwilligerswerk verricht bij onze mooie club, dan ben je hierbij van harte welkom. De inloop is vanaf 18.00 uur en jullie aanhang is ook welkom. Je hoeft je hiervoor niet aan te melden. Tot dan!

MEI
23
2023

Ideeënbox voor evenementen

Volgend seizoen mag er volgens ons als bestuur wel weer wat meer leven in de brouwerij in onze mooie kantine. Daarom zijn wij benieuwd naar jullie mening. Wat voor evenementen zouden jullie volgend jaar graag georganiseerd zien? Schroom niet en laat je ideeën achter via onderstaand formulier: https://forms.gle/cADr5u1zXBTr6ygs8  

MEI
22
2023

Recreatief Toernooi

Op zaterdag 8 juli a.s. wordt het traditionele Recreatief Toernooi 7 tegen 7 weer georganiseerd. Dit jaarlijks terugkerende toernooi staat in het teken van gezelligheid, sportiviteit en respect, waarbij natuurlijk de gezonde wil om te winnen aanwezig mag zijn. Het toernooi start rond 10.00 uur. Naar aanleiding van het succes van vorige jaren is er…

MEI
22
2023

JO12-1 kampioen

Afgelopen zaterdag vierde de JO12-1 hun kampioenschap. Het was een pittige wedstrijd, maar nadat het fluitsignaal klonk, was het eindelijk tijd voor een rondje op de platte kar en een frietje met een lekkere snack. Het kampioenschap haalde zelfs de krant!