VV ALTENA NIEUWS

Altena VR1 boekt eerste winst tegen 4e klasser RFC

Door Benjamin Kuijten

20 september 2017

Na drie keer verplaatst te zijn, werd onze tweede bekerwedstrijd dan eindelijk door de KNVB gepland op maandagavond. Om kwart voor zeven verzamelden we gisteren met zijn allen bij V.V. Altena om vervolgens na enige omwegen aan te komen op het sportpark van het nieuwe RFC. Ook deze dames, voorheen bekend als de dames van Good Luck, kwamen uit in de 4e klasse. Weer geen ‘makkie’ dus voor ons, want hoewel we deze wedstrijd zagen als een laatste oefenwedstrijd voor de start van de competitie, wilden we deze natuurlijk niet verliezen. Met het magere aantal van 13 dames bereidden we ons voor op de wedstrijd en kregen we in de kleedkamer nog even een korte toespraak van onze Bertje. Spelen met vier middenvelders op één lijn, dat was zijn plan van aanpak en daar moesten wij toch even aan wennen. Toen de scheidsrechter het startsignaal liet klinken, werd echter meteen duidelijk dat wij ons de kaas niet van het brood zouden laten eten. Fel en met volle overtuiging begonnen we aan de wedstrijd. Helaas was het door het ontbreken van Rowie lastig voor ons om lange ballen te spelen. Er zat dus niets anders op dan het spel op te bouwen. Dit ging ons prima af. Al snel werden er mooie acties gemaakt op de helft van de tegenstander en wisten zij juist weinig dreiging te creëren in ons gebied. Dit had als resultaat dat Brenda haar eerste doelpunt van het nog-niet-eens-begonnen seizoen kon scoren vanuit een goed voorgegeven corner van Eileen. Zo konden we eindelijk de rust eens in met een voorsprong en dat voelde natuurlijk goed. Trainer Bert had dan ook niet veel toe te voegen en raadde ons alleen aan om zo door te gaan. Na wat geschuif in de opstelling begonnen we met goede moed aan de tweede helft. Weer lieten we ons niet kennen. Dit werd wel duidelijk toen Naomi goed druk zette voorin en de keeper van de tegenpartij een inschattingsfoutje maakte. Op haar gemak kon ze de bal in het doel parkeren. 0 – 2. Ondanks het spelletje dat wij speelden, wisten we niet te voorkomen het doelpunt dat hierop volgde niet in onze zak gestoken kon worden en moesten we de laatste 10 minuten nog even knokken om onze voorsprong te behouden. Dik in de blessuretijd was daar nog even een schrikmoment, toen onze Sterre na een duel verkeerd terecht kwam. Meteen was duidelijk dat dit niet helemaal goed zat. De scheids wachtte even af, maar besloot dat het wel genoeg geweest was. Zo vierden wij na zijn eindsignaal met een dubbel gevoel onze eerste overwinning van het seizoen. De winst mocht niet baten, want eerste in de bekerpoule zijn we niet geworden, maar trots op deze overwinning zijn we zeker. Zo zullen we a.s. zaterdag met veel zin en moed de eerste competitiewedstrijd aan gaan tegen Schelluinen VR1.
 

Eindstand: 1-2

Hoogtepunt: De eerste goal van Brenda

Dieptepunt: De val van Sterre, die achteraf geresulteerd bleek te hebben in een zwaar gekneusde schouder/sleutelbeen. Conclusie: zij zal de eerste competitiewedstrijd moeten missen, maar… in Sterre's woorden: we hebben wel gewonnen 😉

 

JUN
17
2024

Gevonden voorwerpen Pupillenweekend

Wat was het weer een feest afgelopen weekend. We hopen dat alle kinderen er weer enorm van genoten hebben en inmiddels weer een beetje bijgekomen zijn. Graag willen wij iedereen die een steentje bijgedragen heeft enorm bedanken!   Zo’n groot feest zorgt vaak wel voor wat souvenirs en ook dit jaar zijn er weer een…

JUN
17
2024

Openingstijden kantine zomer 2024

De kantine zal tot aan het recreatief toernooi op zaterdag 13 juli geopend zijn op donderdagavond van 20.00 tot 23.30 uur en op zaterdag van 15.30 tot 19.30 uur. Hierna zal de kantine een paar weken gesloten zijn i.v.m. de zomerstop. Wanneer de kantine hierna weer open gaat, zullen we op een later moment met…

JUN
17
2024

Indelingen jeugd (2024-2025) - Samenwerkingsteams met Almkerk

Het seizoen is weer voorbij, maar ondertussen kijken we alweer een tijdje vooruit naar het volgende seizoen. Daarbij horen natuurlijk ook de indelingen van de teams voor volgend jaar. Hieronder vinden jullie de teamindelingen bij de jeugd van de samenwerkingsteams bij de jongens voor volgend seizoen. Teams onder de naam ST Altena/Almkerk spelen en trainen…

JUN
17
2024

Indelingen jeugd (2024-2025) - Pupillen t/m JO11

Het seizoen is weer voorbij, maar ondertussen kijken we alweer een tijdje vooruit naar het volgende seizoen. Daarbij horen natuurlijk ook de indelingen van de teams voor volgend jaar. Hieronder vinden jullie de teamindelingen bij de pupillen voor volgend seizoen. Zijn er nog vragen en/of opmerkingen over de indelingen, dan is er op donderdagavond 27…

JUN
17
2024

Inleveren team materialen jeugd

Graag willen we alle trainers en leiders van de jeugdteams die bij Altena voetballen verzoeken om op maandag 17-6 of dinsdag 18-6 tussen 19.30 en 20.30 uur de aan hen verstrekte team materialen in te leveren bij de kleedkamers. Dit betreft dus teamkleding, hoedjes, hesjes, ballen, waterzakken, bidons en sleutels. De kledingcommissie zal hierbij aanwezig…

JUN
14
2024

GSC/ODS 2 - WSC 2

A.s. zaterdag zal op ons sportpark de wedstrijd GSC/ODS 2 tegen WSC 2 gespeeld worden om 14.30 uur. De kantine zal daarom uiteraard geopend zijn.

JUN
14
2024

MELIS KOCAN keert terug naar Altena

De Technische Commissie is verheugd te kunnen melden dat Melis Kocan na een uitstapje van een jaar terug keert naar Altena. De van Unitas afkomstige middenvelder is zelf ook heel enthousiast.  Ik heb de sfeer en de club erg gemist en het lijkt me geweldig om volgend jaar in het jubileumjaar,  te strijden om het…

JUN
6
2024

Laatste informatie Pupillenweekend

Volgende week is het weer zo ver. Op vrijdagavond begint het Pupillenweekend 2024 en we hopen natuurlijk dat jullie er net zoveel zin in hebben als wij. Graag willen we jullie hierbij het definitieve programma doorgeven.   Alle deelnemers dienen zich tussen 16.30 en 17.15 uur te melden bij de poort van v.v. Altena, eventueel…

JUN
6
2024

Geen vuurwerk a.s. zaterdag

Beste voetballiefhebbers, a.s. zaterdag is het zover. Dan staat de halve finale van Everstein 1 tegen onze jongens van Altena 1 op het programma. De KNVB heeft extra benadrukt dat alle soorten vuurwerk en fakkels echt absoluut verboden zijn! We vragen jullie dringend hieraan gehoor te geven, zodat vervelende gevolgen voorkomen kunnen worden.

JUN
6
2024

Train(st)er/Coach gezocht voor de MO17 en MO20

Wij zoeken voor het seizoen 2024-2025 een enthousiaste train(st)er voor de MO17 en MO20. Wil jij een actieve rol spelen binnen ons meiden- en damesvoetbal en ben je bereid om twee maal per week de trainingen te verzorgen en de meiden te coachen tijdens de wedstrijden? Neem dan contact op met Gerard van Helden via…