VV ALTENA NIEUWS

Altena VR1 boekt wederom winst

Door Benjamin Kuijten

30 oktober 2017

Na een weekje rust te hebben gehad was het weer zover en mochten we eindelijk weer lekker de weide in. Vastbesloten om een goed resultaat te behalen, stonden we weer te trappelen om het de dames van SVS’65 ditmaal moeilijk te maken. Met veertien dames bereidden we ons in eigen kleedkamer voor op de wedstrijd. Na wat korte pointers van beiden Berten ging de muziek aan en zat de sfeer er direct goed in. Dit hoopten we natuurlijk door te kunnen vertalen naar de wedstrijd en dat lukte meteen aardig. Binnen twee minuten wist Rowie ons op een 1-0 voorsprong te brengen. Dat we er hierna misschien iets te makkelijk over dachten, bleek toen een tegenspeelster haar weg naar ons doel wist te vinden zonder enig ingrijpen van onze speelsters en hier een goal uit wist te slepen. Dit doelpunt zette ons weer op scherp en zorgde ervoor dat we vanaf dit moment weinig meer weggaven. Net voor de rust volgde nog even een vervelend moment toen Marjon werd nagetrapt zonder dat de bal ook maar enigszins in de buurt was. Gelukkig had ook scheids Jan Advocaat dit incident gezien en werd de speelster bestraft met een terechte rode kaart. Met een 1-1 tussenstand en één tegenspeelster minder gingen we dan ook de rust in. Na de rust gingen we met frisse moed weer van start en maakten ook de drie wisselspeelsters hun intrede. Vrijwel direct wist Michelle haar invalsbeurt goed te benutten en legde zij de bal keurig in het net van de tegenpartij. Het volgende doelpunt liet vrij lang op zich wachten. Kansen kregen we genoeg, maar negen van de tien ballen belandden allemaal te netjes in de handen van de keepster. Na wat getob in het 16 metergebied, was Rowie uiteindelijk degene die het toch af wist te maken door de bal met een mooi boogje in het doel te parkeren. De tegenpartij wist haar weg naar ons 16 metergebied hierna nog maar weinig te vinden. Slechts één keer redde een speelster het zover, maar kwam ze vervolgens zelf ten val waarbij ze zich blesseerde. Haar vader dacht echter een overtreding gezien te hebben en kwam woest het veld op rennen waarbij hij ook nog eens de scheidsrechter uitschold. Hij werd dan ook voorzien van rode kaart en moest het restand van de wedstrijd achter de lijn bekijken. Rowie wist de wedstrijd vervolgens definitief te beslissen met haar derde goal. Na een twijfelachtig fluitsignaal konden we eindelijk onze overwinning vieren en sloten we in de kleedkamer af met even veel gezelligheid en sfeer als waar we de dag mee begonnen. We hopen deze trend natuurlijk ook volgende week weer door te kunnen zetten wanneer we uit spelen tegen Arkel VR1.

 

Eindstand: 4-1
 

Hoogtepunt: De openingsgoal van Rowie die de toon zette voor de wedstrijd.
 

Dieptepunt: De enige tegengoal die gemaakt werd doordat niemand van ons wist in te grijpen.

 

MEI
30
2023

Oproep scheidsrechters Altena Cup 3-6

Voor a.s. zaterdag 3-6 zijn wij nog op zoek naar een aantal scheidsrechters die een wedstrijd willen fluiten tijdens de Altena Cup voor de JO12. Het toernooi duurt ongeveer van 09.00 tot 13.00 uur. Ben jij beschikbaar? Laat het ons dan weten via info@vvaltena.nl.

MEI
30
2023

Klusdag 1-7 a.s.

Beste leden, Onze vereniging kan niet functioneren zonder alle faciliteiten, zoals de kleedkamers, de kantine, de commissiekamer, ect. Het onderhoud hiervan vergt veel werk en komt vaak terecht op de schouders van dezelfde groep dagelijkse vrijwilligers, een groep die wel eens de hulp van andere of extra vrijwilligers kan gebruiken. Onder het motto “vele handen…

MEI
29
2023

Altena versterkt zich met Jari Langermans

De Technische Commissie is verheugd te kunnen mededelen dat Jari Langermans volgend seizoen de selectie komt versterken. De Spits met een verleden bij Right OH en Waspik komt over van RFC. Op de foto is Jari te zien met club icoon Gerrit de Heus. We wensen Jari veel plezier, succes en doelpunten toe.

MEI
28
2023

Kampioenen seizoen 22/23 - JO13-2 Altena/Almkerk

Wat hebben die jongens voetbalminnende mensen veel prachtige wedstrijden laten zien, met heel veel doelpunten in de eerste twee competities. Dit elftal is onder leiding van Mathijn Duijzer en Jens schouten 3 keer kampioen geworden in 1 seizoen. Voor het eerste jaar op een heel veld, buitenspelregel en ingooien van de 5e klas naar de…

MEI
27
2023

Voetballer van het jaar verkiezing vv Altena 2022 - 2023

Met de laatste wedstrijd gespeeld te hebben is nu ook bekend wie de De voetballer van het jaar verkiezing van t´Hoekske heeft  gewonnen. Melis Kocan werd met miniem verschil eerste hij  was lange tijd met Brian de Graaf gewikkeld om de eerste plaats maar uiteindelijk wist Melis toch de meeste punten te halen. Brian de…

MEI
27
2023

Altena doet sportieve plicht tegen Schelluinen en neemt met opgeheven hoofd afscheid van tweede klasse

 Altena kan de tweede klasse met opgeheven hoofd verlaten. Onder het toeziend oog van interim-trainer Marinus van der Pijl, die voor het laatst op de bank zat, kwamen de Nieuwendijkers tot een 4-2 overwinning op Schelluinen. Voor de 1-0 zorgde Joeri van Dinteren. De 2-0 kwam op naam van Michael Abraham. Na de rust sloot…

MEI
24
2023

Reminder vrijwilligersavond 2-6

Volgende week vrijdag staat de jaarlijkse vrijwilligersavond weer op de planning. Heb jij dit seizoen vrijwilligerswerk verricht bij onze mooie club, dan ben je hierbij van harte welkom. De inloop is vanaf 18.00 uur en jullie aanhang is ook welkom. Je hoeft je hiervoor niet aan te melden. Tot dan!

MEI
23
2023

Ideeënbox voor evenementen

Volgend seizoen mag er volgens ons als bestuur wel weer wat meer leven in de brouwerij in onze mooie kantine. Daarom zijn wij benieuwd naar jullie mening. Wat voor evenementen zouden jullie volgend jaar graag georganiseerd zien? Schroom niet en laat je ideeën achter via onderstaand formulier: https://forms.gle/cADr5u1zXBTr6ygs8  

MEI
22
2023

Recreatief Toernooi

Op zaterdag 8 juli a.s. wordt het traditionele Recreatief Toernooi 7 tegen 7 weer georganiseerd. Dit jaarlijks terugkerende toernooi staat in het teken van gezelligheid, sportiviteit en respect, waarbij natuurlijk de gezonde wil om te winnen aanwezig mag zijn. Het toernooi start rond 10.00 uur. Naar aanleiding van het succes van vorige jaren is er…

MEI
22
2023

JO12-1 kampioen

Afgelopen zaterdag vierde de JO12-1 hun kampioenschap. Het was een pittige wedstrijd, maar nadat het fluitsignaal klonk, was het eindelijk tijd voor een rondje op de platte kar en een frietje met een lekkere snack. Het kampioenschap haalde zelfs de krant!