VV ALTENA NIEUWS

Altena VR1 boekt wederom winst

Door Benjamin Kuijten

30 oktober 2017

Na een weekje rust te hebben gehad was het weer zover en mochten we eindelijk weer lekker de weide in. Vastbesloten om een goed resultaat te behalen, stonden we weer te trappelen om het de dames van SVS’65 ditmaal moeilijk te maken. Met veertien dames bereidden we ons in eigen kleedkamer voor op de wedstrijd. Na wat korte pointers van beiden Berten ging de muziek aan en zat de sfeer er direct goed in. Dit hoopten we natuurlijk door te kunnen vertalen naar de wedstrijd en dat lukte meteen aardig. Binnen twee minuten wist Rowie ons op een 1-0 voorsprong te brengen. Dat we er hierna misschien iets te makkelijk over dachten, bleek toen een tegenspeelster haar weg naar ons doel wist te vinden zonder enig ingrijpen van onze speelsters en hier een goal uit wist te slepen. Dit doelpunt zette ons weer op scherp en zorgde ervoor dat we vanaf dit moment weinig meer weggaven. Net voor de rust volgde nog even een vervelend moment toen Marjon werd nagetrapt zonder dat de bal ook maar enigszins in de buurt was. Gelukkig had ook scheids Jan Advocaat dit incident gezien en werd de speelster bestraft met een terechte rode kaart. Met een 1-1 tussenstand en één tegenspeelster minder gingen we dan ook de rust in. Na de rust gingen we met frisse moed weer van start en maakten ook de drie wisselspeelsters hun intrede. Vrijwel direct wist Michelle haar invalsbeurt goed te benutten en legde zij de bal keurig in het net van de tegenpartij. Het volgende doelpunt liet vrij lang op zich wachten. Kansen kregen we genoeg, maar negen van de tien ballen belandden allemaal te netjes in de handen van de keepster. Na wat getob in het 16 metergebied, was Rowie uiteindelijk degene die het toch af wist te maken door de bal met een mooi boogje in het doel te parkeren. De tegenpartij wist haar weg naar ons 16 metergebied hierna nog maar weinig te vinden. Slechts één keer redde een speelster het zover, maar kwam ze vervolgens zelf ten val waarbij ze zich blesseerde. Haar vader dacht echter een overtreding gezien te hebben en kwam woest het veld op rennen waarbij hij ook nog eens de scheidsrechter uitschold. Hij werd dan ook voorzien van rode kaart en moest het restand van de wedstrijd achter de lijn bekijken. Rowie wist de wedstrijd vervolgens definitief te beslissen met haar derde goal. Na een twijfelachtig fluitsignaal konden we eindelijk onze overwinning vieren en sloten we in de kleedkamer af met even veel gezelligheid en sfeer als waar we de dag mee begonnen. We hopen deze trend natuurlijk ook volgende week weer door te kunnen zetten wanneer we uit spelen tegen Arkel VR1.

 

Eindstand: 4-1
 

Hoogtepunt: De openingsgoal van Rowie die de toon zette voor de wedstrijd.
 

Dieptepunt: De enige tegengoal die gemaakt werd doordat niemand van ons wist in te grijpen.

 

MEI
26
2024

Voetballer van het jaar 2023 - 2024 VV Altena

De voetballer van het jaar verkiezing georganiseerd door t´Hoekske in samenwerking met de supportersvereniging, Dit seizoen ook weer in weer en wind en niet altijd liep zoals we het liefst hadden gezien toch geprobeerd om een eerlijke en objectieve beoordeling aan de spelers van Altena 1 te geven. De optelsom van deze cijfers heeft uiteindelijk…

MEI
26
2024

Knappe 1-1 tegen kampioen Dongen brengt Altena de reddingsboei die nacompetitie heet

 Het jeugdige Altena liet zich zaterdag van de goede kant zien. De Nieuwendijkers speelden 1-1 tegen Dongen, dat daarmee toch kampioen werd. Altena wendde dankzij het punt directe degradatie af en gaat de nacompetitie in voor lijfsbehoud. “Ik heb een fris en inspiratievol Altena gezien. Deze lijn moeten we doortrekken in de nacompetitie”, stelde voorzitter…

MEI
19
2024

Almkerk/ Altena JO19-1 Kampioen.

De JO19-1  van Almkerk/ Altena behaalde gisteren het kampioenschap in de 3e klasse met  een 6- 2 overwinning op TVC Breda JO19-2. In de eerste helft zag het er niet naar uit dat de JO19 zou winnen. Almkerk/Altena kwam nog wel op voorsprong maar TVC Breda kwam goed terug en scoorde twee maal. Na de…

MEI
18
2024

Duur verlies Altena bij ONI

Voor Altena wordt het nog spannend of ze de nacompetitie om lijfsbehoud halen. De Nieuwendijkers staan weliswaar derde van onderen, maar ONI zit Altena op de hielen en kwam langszij op de ranglijst. Het was dan ook een duur verlies bij ONI, dat met 2-1 won. Altena moet op de slotdag nog tegen Dongen, dat graag…

MEI
16
2024

Inschrijving recreatief toernooi

Hey sportievelingen! Het is weer bijna zover! Op zaterdag 13 juli a.s. gaat het dak eraf met ons traditionele Recreatief Toernooi 7 tegen 7! Dit is dé gelegenheid waar gezelligheid, sportiviteit en respect samenkomen, met een vleugje competitieve spirit natuurlijk! We trappen af rond 10.00 uur, dus zorg dat je erbij bent! En wat dacht…

MEI
16
2024

Kampioenswedstrijd JO13-1

A.s. zaterdag kan de de JO13-1 kampioen worden. Kom jij onze jongens steunen? De wedstrijd start om 10.00 uur in Nieuwendijk.

MEI
16
2024

Kampioenswedstrijd JO19-1

A.s. zaterdag kan de de JO19-1 kampioen worden. Kom jij onze jongens steunen? De wedstrijd start om 12.00 uur in Almkerk.

MEI
14
2024

Pupil van de week Mels van Mazijk

Zaterdag 25 mei staat er weer een competitiewedstrijd voor Altena 1 op het programma met als tegenstander Dongen 1. De wedstrijd begint om 14.30 uur en pupil van de week is Mels van Mazijk. Mels is 8 jaar oud en hij zit in groep 5 van de Almgaard in Almkerk. Hij is keeper in de…

MEI
10
2024

Feestavond: Op de Boerderij

Altena en De mannen van 3 presenteren het volgende kantinefeest: Op de Boerderij. Het feest barst los na afloop van de wedstrijd van het 1e op 25 mei, ditmaal tegen Dongen, onder muzikale begeleiding van DJ Ton en Benjamin Bates. Zie we jullie dan?

MEI
10
2024

Herhalingsles Reanimatie

Geachte leden en sportvrienden van v.v. Altena, Het is weer tijd voor de herhalingsles Reanimatie AED. Stichting Reanimatie Altena nodigt u uit voor deze herhaling, die gehouden zal worden op woensdag 29 mei 2024 in de kantine van v.v. Altena, Rijksweg 202 te Nieuwendijk. Deelnemers hebben hierover ook een mail ontvangen. De aanvang is om…