VV ALTENA NIEUWS

Altena VR1 houdt na een verdienstelijke wedstrijd de punten netjes in Nieuwendijk

Door Christiaan Flikweert

3 maart 2019

Na de 0-1 winst van vorige week bij RFC en een teamuitje op de vrijdagavond was het zaterdag dan eindelijk tijd om tegen de dames van Blauw Wit’81 aan te treden. Deze wedstrijd was al enkele keren verplaatst maar vandaag was het dan zover. Wederom onder een heerlijk voorjaarszonnetje werd er om 12.00 uur afgetrapt tegen de tegenstander uit De Moer. Blauw Wit’81 was een onbekend team voor ons. De ploeg bevindt zich één positie onder ons op de ranglijst. Twee weken geleden verloren de dames van Blauw Wit van RFC. Ze speelden daarintegen wel met 3-3 gelijk tegen Capelle, waar wij na het eindsignaal met een 2-2 het veld bij Capelle verlieten.
Naast de geblesseerde speelsters Rowie, Tori, Michelle, Rebekka en Naomi volgde er ‘ochtends ook helaas ook nog een ziekmelding van Dyelle. Vandaag was het dus aan Marissa, Marjon, Sabine, Amy, Britte, Eileen, Sterre, Laura, Brenda, Ilona, Kelly, Naomi en Marte om het te gaan doen voor ons team. We hebben de afgelopen weken nette resultaten bewerkstelligd. Gezien de potentie die we als team laten zien, was het vooraf ernaar uit te kijken of we de goede reeks van de afgelopen wedstrijden vandaag konden doortrekken.
We begonnen voortvarend en wisten in de eerste minuten de druk op de helft van de tegenstander te leggen. In de 7e minuut was het Kelly die na een balverlies van de tegenpartij goed werd aangespeeld. Helaas zag zij haar schot rakelings langs de verkeerde zijde van de doelpaal de achterlijn passeren. In de 14e minuut was het wel raak. Kelly mocht herkansen en ditmaal kon ze de keepster keurig omspelen om daarna de 1-0 in het lege doel te schuiven. Op dat moment zeker een verdiende voorsprong voor ons. In de 17e minuut was het de keepster van blauw Wit die een schot niet in een keer wist te pareren, echter met haar 2e poging de 2-0 nog net wist te voorkomen. De dames van Blauw Wit kwamen na deze periode wat beter in het spel. Met enkele ervaren speelsters in de as en een snelle spits wisten zij het onze verdediging soms best lastig te maken. In de 36e minuut werd een spits van Blauw Wit bij een verdedigende actie net binnen onze 16 aangeraakt. De bal ging op de stip en met een goed genomen penalty wisten de gasten de stand gelijk te trekken. Dat we als team progressie boeken, was zeker in de laatste 10 minuten van de eerste helft te zien. Ondanks de tegenslag van de gelijkmaker herpakten we ons direct. In de 41e minuut werd Sterre via een goede combinatie vrijgespeeld en ons team was dichtbij een goal. De defensie van de tegenstandster wist met hangen en wurgen de aanval onschadelijk te maken. Met de 1-1 werd dan na 45 minuten ook de kleedkamer opgezocht.
In de tweede helft troffen we een tegenstander die zich had aangepast aan onze speelwijze en daarbij ontstond een leuke open wedstrijd met ploegen die op zoek gingen naar de voorsprong. Goed om te zien was dat wij goed vanuit onze teamtaken bleven voetballen. De voorhoede van Blauw Wit zat goed in de tang bij onze defensie. De opkomende speelsters van de tegenstander werden keer op keer goed opgevangen door ons middenveld. Hierdoor konden onze aanvalsters blijven loeren op die ene verlossende goal om de 3 punten in Nieuwendijk te houden. In de 62e minuut was het Marte die haar afronding net de goal zag missen. In de 83e minuut mocht ze een nieuwe doelpoging ondernemen. Een van onze dames werd neergehaald in de 16 van de tegenstander en de bal ging wederom op de stip. Vanaf 11 meter was het Marte die deze doelkans niet onbenut liet en de bal netjes voorbij de keepster in het netje schoof. Deze 2-1 voorsprong wisten we daarna met elkaar vast te houden om na het eindsignaal de 3 punten op de ranglijst bij te schrijven.
Komend weekend wordt er geen wedstrijd gespeeld en zal bij diverse speelsters het voetbaltenue verwisseld worden voor een carnavalstenue. Op 9 maart zullen we onze volgende wedstrijd spelen in en tegen Almkerk. De scheidsrechter van dienst zal dan wederom om 12 uur voor het begin blazen. Hopelijk zien we jullie daar langs de lijn om ons weer aan te moedigen.

JUN
17
2024

Gevonden voorwerpen Pupillenweekend

Wat was het weer een feest afgelopen weekend. We hopen dat alle kinderen er weer enorm van genoten hebben en inmiddels weer een beetje bijgekomen zijn. Graag willen wij iedereen die een steentje bijgedragen heeft enorm bedanken!   Zo’n groot feest zorgt vaak wel voor wat souvenirs en ook dit jaar zijn er weer een…

JUN
17
2024

Openingstijden kantine zomer 2024

De kantine zal tot aan het recreatief toernooi op zaterdag 13 juli geopend zijn op donderdagavond van 20.00 tot 23.30 uur en op zaterdag van 15.30 tot 19.30 uur. Hierna zal de kantine een paar weken gesloten zijn i.v.m. de zomerstop. Wanneer de kantine hierna weer open gaat, zullen we op een later moment met…

JUN
17
2024

Indelingen jeugd (2024-2025) - Samenwerkingsteams met Almkerk

Het seizoen is weer voorbij, maar ondertussen kijken we alweer een tijdje vooruit naar het volgende seizoen. Daarbij horen natuurlijk ook de indelingen van de teams voor volgend jaar. Hieronder vinden jullie de teamindelingen bij de jeugd van de samenwerkingsteams bij de jongens voor volgend seizoen. Teams onder de naam ST Altena/Almkerk spelen en trainen…

JUN
17
2024

Indelingen jeugd (2024-2025) - Pupillen t/m JO11

Het seizoen is weer voorbij, maar ondertussen kijken we alweer een tijdje vooruit naar het volgende seizoen. Daarbij horen natuurlijk ook de indelingen van de teams voor volgend jaar. Hieronder vinden jullie de teamindelingen bij de pupillen voor volgend seizoen. Zijn er nog vragen en/of opmerkingen over de indelingen, dan is er op donderdagavond 27…

JUN
17
2024

Inleveren team materialen jeugd

Graag willen we alle trainers en leiders van de jeugdteams die bij Altena voetballen verzoeken om op maandag 17-6 of dinsdag 18-6 tussen 19.30 en 20.30 uur de aan hen verstrekte team materialen in te leveren bij de kleedkamers. Dit betreft dus teamkleding, hoedjes, hesjes, ballen, waterzakken, bidons en sleutels. De kledingcommissie zal hierbij aanwezig…

JUN
14
2024

GSC/ODS 2 - WSC 2

A.s. zaterdag zal op ons sportpark de wedstrijd GSC/ODS 2 tegen WSC 2 gespeeld worden om 14.30 uur. De kantine zal daarom uiteraard geopend zijn.

JUN
14
2024

MELIS KOCAN keert terug naar Altena

De Technische Commissie is verheugd te kunnen melden dat Melis Kocan na een uitstapje van een jaar terug keert naar Altena. De van Unitas afkomstige middenvelder is zelf ook heel enthousiast.  Ik heb de sfeer en de club erg gemist en het lijkt me geweldig om volgend jaar in het jubileumjaar,  te strijden om het…

JUN
6
2024

Laatste informatie Pupillenweekend

Volgende week is het weer zo ver. Op vrijdagavond begint het Pupillenweekend 2024 en we hopen natuurlijk dat jullie er net zoveel zin in hebben als wij. Graag willen we jullie hierbij het definitieve programma doorgeven.   Alle deelnemers dienen zich tussen 16.30 en 17.15 uur te melden bij de poort van v.v. Altena, eventueel…

JUN
6
2024

Geen vuurwerk a.s. zaterdag

Beste voetballiefhebbers, a.s. zaterdag is het zover. Dan staat de halve finale van Everstein 1 tegen onze jongens van Altena 1 op het programma. De KNVB heeft extra benadrukt dat alle soorten vuurwerk en fakkels echt absoluut verboden zijn! We vragen jullie dringend hieraan gehoor te geven, zodat vervelende gevolgen voorkomen kunnen worden.

JUN
6
2024

Train(st)er/Coach gezocht voor de MO17 en MO20

Wij zoeken voor het seizoen 2024-2025 een enthousiaste train(st)er voor de MO17 en MO20. Wil jij een actieve rol spelen binnen ons meiden- en damesvoetbal en ben je bereid om twee maal per week de trainingen te verzorgen en de meiden te coachen tijdens de wedstrijden? Neem dan contact op met Gerard van Helden via…