VV ALTENA NIEUWS

Altena VR1 komt te laat in ritme

Door Christiaan Flikweert

10 april 2019

Afgelopen zaterdag stond de uitwedstrijd tegen Blauw Wit’81 op het programma. Op lange afstand lopen van de goed verstopte kantine. Er scheen een heerlijk zonnetje en we hadden zin om weer te knallen. Om 15.30 uur gaf de jonge scheids het startsignaal. Direct werd duidelijk dat we deze wedstrijd wellicht een beetje onderschat hadden. Waar de dames van de tegenpartij een duidelijke vechtlust lieten zien, leek het bij ons niet helemaal lekker op gang te komen. We stonden te veel stil en keken te veel hoe het andere speelsters afging. De weg naar de goal van de tegenstander leek voor ons lastig te bereiken. Niet omdat de verdediging van Blauw Wit zo sterk stond, maar omdat we onze spitsen lastig wisten te bereiken. Er werden veel lange ballen gespeeld die niet aankwamen en de beleving was hierdoor niet te zien. In de 25e minuut wist de tegenpartij dan ook het eerste doelpunt te scoren, verdiend. Langzaam aan werd het spel weer iets beter. Net voor rust kreeg ons Kelly nog een goede kans, maar de goed gevonden afvallende bal belandde helaas in de handen van de keepster.

In de rust bespraken we vooral het gebrek aan beleving. Hoewel iedereen zijn best deed zouden we allemaal een stapje bij moeten zetten. Echt resultaat had dit echter nog niet, want in de 55e minuut wisten wij als team een vrije trap vanaf de helft van de tegenpartij niet goed te verwerken. Blauw Wit speelde dit goed uit en raakte in eerste instantie de lat. Een tweede speelster scoorde echter de 2e goal vanuit de afvallende bal. Dezelfde speelster wist niet veel later de verdediging voorbij te sprinten. Vanuit een moeilijke hoek schoot zij ook de derde goal in het net van onze Marissa. Gelukkig wist Kelly het gat iets kleiner te maken door niet veel later de 3-1 te maken. Langzaam maar zeker kregen we weer een beetje hoop. Kort na onze goal kreeg onze Rowie 2 schietkansen, maar helaas verdwenen deze beide over de goal. In de 77e minuut lukte het haar dan eindelijk wel en schoot zij de bal vanuit een vrije trap van verre afstand schitterend in het doel. Het werd dus nog spannend. Net voor het einde van de wedstrijd kregen we nog een vrije trap tegen, maar gelukkig werd deze over geschoten. We hoopten natuurlijk nog één puntje binnen te halen en die kans kwam er nog in de 83e minuut. Kelly kwam toen één op één te staan met de keepster. Deze kwam uit, maar helaas lukte het Kelly niet om een schot te lossen dat haar omzeilde. De bal eindigde in de handen van de keepster. De 3-3 kwam er dus niet. De tweede helft hebben we beter gespeeld, maar dat mocht niet baten. Zonder punten moesten we de Moer verlaten. We kwamen helaas te laat op gang.

A.s. zaterdag spelen we niet, want… dan zijn wij op teamweekend!

JUN
17
2024

Gevonden voorwerpen Pupillenweekend

Wat was het weer een feest afgelopen weekend. We hopen dat alle kinderen er weer enorm van genoten hebben en inmiddels weer een beetje bijgekomen zijn. Graag willen wij iedereen die een steentje bijgedragen heeft enorm bedanken!   Zo’n groot feest zorgt vaak wel voor wat souvenirs en ook dit jaar zijn er weer een…

JUN
17
2024

Openingstijden kantine zomer 2024

De kantine zal tot aan het recreatief toernooi op zaterdag 13 juli geopend zijn op donderdagavond van 20.00 tot 23.30 uur en op zaterdag van 15.30 tot 19.30 uur. Hierna zal de kantine een paar weken gesloten zijn i.v.m. de zomerstop. Wanneer de kantine hierna weer open gaat, zullen we op een later moment met…

JUN
17
2024

Indelingen jeugd (2024-2025) - Samenwerkingsteams met Almkerk

Het seizoen is weer voorbij, maar ondertussen kijken we alweer een tijdje vooruit naar het volgende seizoen. Daarbij horen natuurlijk ook de indelingen van de teams voor volgend jaar. Hieronder vinden jullie de teamindelingen bij de jeugd van de samenwerkingsteams bij de jongens voor volgend seizoen. Teams onder de naam ST Altena/Almkerk spelen en trainen…

JUN
17
2024

Indelingen jeugd (2024-2025) - Pupillen t/m JO11

Het seizoen is weer voorbij, maar ondertussen kijken we alweer een tijdje vooruit naar het volgende seizoen. Daarbij horen natuurlijk ook de indelingen van de teams voor volgend jaar. Hieronder vinden jullie de teamindelingen bij de pupillen voor volgend seizoen. Zijn er nog vragen en/of opmerkingen over de indelingen, dan is er op donderdagavond 27…

JUN
17
2024

Inleveren team materialen jeugd

Graag willen we alle trainers en leiders van de jeugdteams die bij Altena voetballen verzoeken om op maandag 17-6 of dinsdag 18-6 tussen 19.30 en 20.30 uur de aan hen verstrekte team materialen in te leveren bij de kleedkamers. Dit betreft dus teamkleding, hoedjes, hesjes, ballen, waterzakken, bidons en sleutels. De kledingcommissie zal hierbij aanwezig…

JUN
14
2024

GSC/ODS 2 - WSC 2

A.s. zaterdag zal op ons sportpark de wedstrijd GSC/ODS 2 tegen WSC 2 gespeeld worden om 14.30 uur. De kantine zal daarom uiteraard geopend zijn.

JUN
14
2024

MELIS KOCAN keert terug naar Altena

De Technische Commissie is verheugd te kunnen melden dat Melis Kocan na een uitstapje van een jaar terug keert naar Altena. De van Unitas afkomstige middenvelder is zelf ook heel enthousiast.  Ik heb de sfeer en de club erg gemist en het lijkt me geweldig om volgend jaar in het jubileumjaar,  te strijden om het…

JUN
6
2024

Laatste informatie Pupillenweekend

Volgende week is het weer zo ver. Op vrijdagavond begint het Pupillenweekend 2024 en we hopen natuurlijk dat jullie er net zoveel zin in hebben als wij. Graag willen we jullie hierbij het definitieve programma doorgeven.   Alle deelnemers dienen zich tussen 16.30 en 17.15 uur te melden bij de poort van v.v. Altena, eventueel…

JUN
6
2024

Geen vuurwerk a.s. zaterdag

Beste voetballiefhebbers, a.s. zaterdag is het zover. Dan staat de halve finale van Everstein 1 tegen onze jongens van Altena 1 op het programma. De KNVB heeft extra benadrukt dat alle soorten vuurwerk en fakkels echt absoluut verboden zijn! We vragen jullie dringend hieraan gehoor te geven, zodat vervelende gevolgen voorkomen kunnen worden.

JUN
6
2024

Train(st)er/Coach gezocht voor de MO17 en MO20

Wij zoeken voor het seizoen 2024-2025 een enthousiaste train(st)er voor de MO17 en MO20. Wil jij een actieve rol spelen binnen ons meiden- en damesvoetbal en ben je bereid om twee maal per week de trainingen te verzorgen en de meiden te coachen tijdens de wedstrijden? Neem dan contact op met Gerard van Helden via…