VV ALTENA NIEUWS

Altena VR1 komt te laat in ritme

Door Christiaan Flikweert

10 april 2019

Afgelopen zaterdag stond de uitwedstrijd tegen Blauw Wit’81 op het programma. Op lange afstand lopen van de goed verstopte kantine. Er scheen een heerlijk zonnetje en we hadden zin om weer te knallen. Om 15.30 uur gaf de jonge scheids het startsignaal. Direct werd duidelijk dat we deze wedstrijd wellicht een beetje onderschat hadden. Waar de dames van de tegenpartij een duidelijke vechtlust lieten zien, leek het bij ons niet helemaal lekker op gang te komen. We stonden te veel stil en keken te veel hoe het andere speelsters afging. De weg naar de goal van de tegenstander leek voor ons lastig te bereiken. Niet omdat de verdediging van Blauw Wit zo sterk stond, maar omdat we onze spitsen lastig wisten te bereiken. Er werden veel lange ballen gespeeld die niet aankwamen en de beleving was hierdoor niet te zien. In de 25e minuut wist de tegenpartij dan ook het eerste doelpunt te scoren, verdiend. Langzaam aan werd het spel weer iets beter. Net voor rust kreeg ons Kelly nog een goede kans, maar de goed gevonden afvallende bal belandde helaas in de handen van de keepster.

In de rust bespraken we vooral het gebrek aan beleving. Hoewel iedereen zijn best deed zouden we allemaal een stapje bij moeten zetten. Echt resultaat had dit echter nog niet, want in de 55e minuut wisten wij als team een vrije trap vanaf de helft van de tegenpartij niet goed te verwerken. Blauw Wit speelde dit goed uit en raakte in eerste instantie de lat. Een tweede speelster scoorde echter de 2e goal vanuit de afvallende bal. Dezelfde speelster wist niet veel later de verdediging voorbij te sprinten. Vanuit een moeilijke hoek schoot zij ook de derde goal in het net van onze Marissa. Gelukkig wist Kelly het gat iets kleiner te maken door niet veel later de 3-1 te maken. Langzaam maar zeker kregen we weer een beetje hoop. Kort na onze goal kreeg onze Rowie 2 schietkansen, maar helaas verdwenen deze beide over de goal. In de 77e minuut lukte het haar dan eindelijk wel en schoot zij de bal vanuit een vrije trap van verre afstand schitterend in het doel. Het werd dus nog spannend. Net voor het einde van de wedstrijd kregen we nog een vrije trap tegen, maar gelukkig werd deze over geschoten. We hoopten natuurlijk nog één puntje binnen te halen en die kans kwam er nog in de 83e minuut. Kelly kwam toen één op één te staan met de keepster. Deze kwam uit, maar helaas lukte het Kelly niet om een schot te lossen dat haar omzeilde. De bal eindigde in de handen van de keepster. De 3-3 kwam er dus niet. De tweede helft hebben we beter gespeeld, maar dat mocht niet baten. Zonder punten moesten we de Moer verlaten. We kwamen helaas te laat op gang.

A.s. zaterdag spelen we niet, want… dan zijn wij op teamweekend!

MEI
30
2023

Oproep scheidsrechters Altena Cup 3-6

Voor a.s. zaterdag 3-6 zijn wij nog op zoek naar een aantal scheidsrechters die een wedstrijd willen fluiten tijdens de Altena Cup voor de JO12. Het toernooi duurt ongeveer van 09.00 tot 13.00 uur. Ben jij beschikbaar? Laat het ons dan weten via info@vvaltena.nl.

MEI
30
2023

Klusdag 1-7 a.s.

Beste leden, Onze vereniging kan niet functioneren zonder alle faciliteiten, zoals de kleedkamers, de kantine, de commissiekamer, ect. Het onderhoud hiervan vergt veel werk en komt vaak terecht op de schouders van dezelfde groep dagelijkse vrijwilligers, een groep die wel eens de hulp van andere of extra vrijwilligers kan gebruiken. Onder het motto “vele handen…

MEI
29
2023

Altena versterkt zich met Jari Langermans

De Technische Commissie is verheugd te kunnen mededelen dat Jari Langermans volgend seizoen de selectie komt versterken. De Spits met een verleden bij Right OH en Waspik komt over van RFC. Op de foto is Jari te zien met club icoon Gerrit de Heus. We wensen Jari veel plezier, succes en doelpunten toe.

MEI
28
2023

Kampioenen seizoen 22/23 - JO13-2 Altena/Almkerk

Wat hebben die jongens voetbalminnende mensen veel prachtige wedstrijden laten zien, met heel veel doelpunten in de eerste twee competities. Dit elftal is onder leiding van Mathijn Duijzer en Jens schouten 3 keer kampioen geworden in 1 seizoen. Voor het eerste jaar op een heel veld, buitenspelregel en ingooien van de 5e klas naar de…

MEI
27
2023

Voetballer van het jaar verkiezing vv Altena 2022 - 2023

Met de laatste wedstrijd gespeeld te hebben is nu ook bekend wie de De voetballer van het jaar verkiezing van t´Hoekske heeft  gewonnen. Melis Kocan werd met miniem verschil eerste hij  was lange tijd met Brian de Graaf gewikkeld om de eerste plaats maar uiteindelijk wist Melis toch de meeste punten te halen. Brian de…

MEI
27
2023

Altena doet sportieve plicht tegen Schelluinen en neemt met opgeheven hoofd afscheid van tweede klasse

 Altena kan de tweede klasse met opgeheven hoofd verlaten. Onder het toeziend oog van interim-trainer Marinus van der Pijl, die voor het laatst op de bank zat, kwamen de Nieuwendijkers tot een 4-2 overwinning op Schelluinen. Voor de 1-0 zorgde Joeri van Dinteren. De 2-0 kwam op naam van Michael Abraham. Na de rust sloot…

MEI
24
2023

Reminder vrijwilligersavond 2-6

Volgende week vrijdag staat de jaarlijkse vrijwilligersavond weer op de planning. Heb jij dit seizoen vrijwilligerswerk verricht bij onze mooie club, dan ben je hierbij van harte welkom. De inloop is vanaf 18.00 uur en jullie aanhang is ook welkom. Je hoeft je hiervoor niet aan te melden. Tot dan!

MEI
23
2023

Ideeënbox voor evenementen

Volgend seizoen mag er volgens ons als bestuur wel weer wat meer leven in de brouwerij in onze mooie kantine. Daarom zijn wij benieuwd naar jullie mening. Wat voor evenementen zouden jullie volgend jaar graag georganiseerd zien? Schroom niet en laat je ideeën achter via onderstaand formulier: https://forms.gle/cADr5u1zXBTr6ygs8  

MEI
22
2023

Recreatief Toernooi

Op zaterdag 8 juli a.s. wordt het traditionele Recreatief Toernooi 7 tegen 7 weer georganiseerd. Dit jaarlijks terugkerende toernooi staat in het teken van gezelligheid, sportiviteit en respect, waarbij natuurlijk de gezonde wil om te winnen aanwezig mag zijn. Het toernooi start rond 10.00 uur. Naar aanleiding van het succes van vorige jaren is er…

MEI
22
2023

JO12-1 kampioen

Afgelopen zaterdag vierde de JO12-1 hun kampioenschap. Het was een pittige wedstrijd, maar nadat het fluitsignaal klonk, was het eindelijk tijd voor een rondje op de platte kar en een frietje met een lekkere snack. Het kampioenschap haalde zelfs de krant!