VV ALTENA NIEUWS

Altena VR1 krikt doelsaldo op met overwinning op Peursum VR2

Door Benjamin Kuijten

30 november 2017

Na de dikke overwinning tegen Noordeloos afgelopen week hadden we weer veel zin in een wedstrijdje, met dit keer Peursum op het programma. Met een gure wind in de rug maar toch een winters zonnetje vertrokken we dan ook met een volledig team, inclusief onze zwangere Ilona en meetrainster Liane, naar het sportpark van de tegenpartij. Na weer wat wijze raad van Bert en een korte warming-up was het tijd om aan de wedstrijd te beginnen. Krachtig gingen we van start met een prachtig schot van Rowie in de voeten van Naomi, die de bal vervolgens helaas slechts op de doelpaal wist te mikken. Toch werd hierdoor direct duidelijk dat wij de gevaarlijke partij waren. De verdediging stond goed waardoor de dames van Peursum weinig op onze helft te vinden waren. Helaas wilde het in de aanval wat minder lukken. Veel kansen werden niet afgemaakt en heel even leek het erop dat we zelfs met een gelijke stand zouden moesten schikken in de rust. Toch wist onze spits Rebekka zich opeens los te wrikken van haar tegenstander om zo het eerste doelpunt van de wedstrijd binnen te schieten. Het leek net of er hierdoor een bepaalde vloek verbroken werd, want direct hierna wist ook onze Naomi na wat draaien de bal voor haar goede been te krijgen en de 0-2 te scoren. Binnen dezelfde 5 minuten kreeg Rebekka het voor elkaar om haar eerste doelpunt koelbloedig te herhalen. Zo gingen we met een 0-3 tussenstand de rust in. 
 

Aangezien we met een volledig team aanwezig waren, werd er na de rust wat gewisseld en konden we wederom laten zien dat wij de betere partij waren. Vrijwel direct waagde Dyelle zich aan een schot op doel, een schot dat voor de keepster van Peursum lastig in te schatten was en dus met een mooi boogje in het doel belandde. Nu leek het hek van de dam. Dyelle dacht: laat ik dat nog eens proberen en met succes! Ook dit schot wist het doel te vinden. Na weer wat wisselingen in de opstelling kwam Sterre in de spits te staan. Zij gaf vervolgens een mooie voorzet op maat voor Rowie die deze bal strak het doel in wist te parkeren. Het wachten was nog even op een doelpunt van Eileen, die dan ook luid aangemoedigd werd vanaf de zijlijn. Sterre probeerde het eerst even zelf, maar deze bal haalde het doel helaas niet. Toch kwam deze bal hierdoor met een beetje geluk in de voeten van Eileen terecht die deze bal wel af wist te ronden. Onze eigen Rowie sloot de wedstrijd af met het achtste doelpunt.
 
Met deze wedstrijd hebben we ons doelsaldo dus leuk op kunnen hogen en staan we nog steeds op de tweede plek. A.s. zaterdag is de koploper aan de beurt en hopen we het dus ook Hardinxveld een beetje moeilijk te kunnen maken en daarna is het feest bij Altena. We hopen jullie natuurlijk allemaal bij de wedstrijd en bij het feest te zien!
 
Eindstand: 0-8
Hoogtepunt: Het doelpunt van Eileen.
Dieptepunt: Eigenlijk niet te vinden.
 
MEI
30
2023

Oproep scheidsrechters Altena Cup 3-6

Voor a.s. zaterdag 3-6 zijn wij nog op zoek naar een aantal scheidsrechters die een wedstrijd willen fluiten tijdens de Altena Cup voor de JO12. Het toernooi duurt ongeveer van 09.00 tot 13.00 uur. Ben jij beschikbaar? Laat het ons dan weten via info@vvaltena.nl.

MEI
30
2023

Klusdag 1-7 a.s.

Beste leden, Onze vereniging kan niet functioneren zonder alle faciliteiten, zoals de kleedkamers, de kantine, de commissiekamer, ect. Het onderhoud hiervan vergt veel werk en komt vaak terecht op de schouders van dezelfde groep dagelijkse vrijwilligers, een groep die wel eens de hulp van andere of extra vrijwilligers kan gebruiken. Onder het motto “vele handen…

MEI
29
2023

Altena versterkt zich met Jari Langermans

De Technische Commissie is verheugd te kunnen mededelen dat Jari Langermans volgend seizoen de selectie komt versterken. De Spits met een verleden bij Right OH en Waspik komt over van RFC. Op de foto is Jari te zien met club icoon Gerrit de Heus. We wensen Jari veel plezier, succes en doelpunten toe.

MEI
28
2023

Kampioenen seizoen 22/23 - JO13-2 Altena/Almkerk

Wat hebben die jongens voetbalminnende mensen veel prachtige wedstrijden laten zien, met heel veel doelpunten in de eerste twee competities. Dit elftal is onder leiding van Mathijn Duijzer en Jens schouten 3 keer kampioen geworden in 1 seizoen. Voor het eerste jaar op een heel veld, buitenspelregel en ingooien van de 5e klas naar de…

MEI
27
2023

Voetballer van het jaar verkiezing vv Altena 2022 - 2023

Met de laatste wedstrijd gespeeld te hebben is nu ook bekend wie de De voetballer van het jaar verkiezing van t´Hoekske heeft  gewonnen. Melis Kocan werd met miniem verschil eerste hij  was lange tijd met Brian de Graaf gewikkeld om de eerste plaats maar uiteindelijk wist Melis toch de meeste punten te halen. Brian de…

MEI
27
2023

Altena doet sportieve plicht tegen Schelluinen en neemt met opgeheven hoofd afscheid van tweede klasse

 Altena kan de tweede klasse met opgeheven hoofd verlaten. Onder het toeziend oog van interim-trainer Marinus van der Pijl, die voor het laatst op de bank zat, kwamen de Nieuwendijkers tot een 4-2 overwinning op Schelluinen. Voor de 1-0 zorgde Joeri van Dinteren. De 2-0 kwam op naam van Michael Abraham. Na de rust sloot…

MEI
24
2023

Reminder vrijwilligersavond 2-6

Volgende week vrijdag staat de jaarlijkse vrijwilligersavond weer op de planning. Heb jij dit seizoen vrijwilligerswerk verricht bij onze mooie club, dan ben je hierbij van harte welkom. De inloop is vanaf 18.00 uur en jullie aanhang is ook welkom. Je hoeft je hiervoor niet aan te melden. Tot dan!

MEI
23
2023

Ideeënbox voor evenementen

Volgend seizoen mag er volgens ons als bestuur wel weer wat meer leven in de brouwerij in onze mooie kantine. Daarom zijn wij benieuwd naar jullie mening. Wat voor evenementen zouden jullie volgend jaar graag georganiseerd zien? Schroom niet en laat je ideeën achter via onderstaand formulier: https://forms.gle/cADr5u1zXBTr6ygs8  

MEI
22
2023

Recreatief Toernooi

Op zaterdag 8 juli a.s. wordt het traditionele Recreatief Toernooi 7 tegen 7 weer georganiseerd. Dit jaarlijks terugkerende toernooi staat in het teken van gezelligheid, sportiviteit en respect, waarbij natuurlijk de gezonde wil om te winnen aanwezig mag zijn. Het toernooi start rond 10.00 uur. Naar aanleiding van het succes van vorige jaren is er…

MEI
22
2023

JO12-1 kampioen

Afgelopen zaterdag vierde de JO12-1 hun kampioenschap. Het was een pittige wedstrijd, maar nadat het fluitsignaal klonk, was het eindelijk tijd voor een rondje op de platte kar en een frietje met een lekkere snack. Het kampioenschap haalde zelfs de krant!