VV ALTENA NIEUWS

Altena VR1 – NEO'25 VR1

Door Benjamin Kuijten

4 september 2017

Gisteren stond onze eerste bekerwedstrijd op de planning en niet gelijk de minste. Op eigen terrein maakten we ons op voor een duel tegen wederom een 4e klasser, namelijk NEO'25. Na het verlies van afgelopen woensdag waren we klaar om ons betere werk te laten zien. De zenuwen waren toch wel aanwezig, want waar het woensdag nog om een oefenpotje ging, was het gisteren natuurlijk voor het 'echie'. Met 4 wissels startten we om 12.00 uur aan de gevreesde wedstrijd. Eventjes wisten we de tegenstander op eigen helft te houden, maar na 15 minuten viel het eerste doelpunt aan onze zijde. De koppies bleven gelukkig omhoog en we kregen het zelfs voor elkaar om wat dreiging te creeren aan de andere kant. Met dit ene doelpunt tegen gingen we dan ook de rust weer in. Na wat opbouwende kritiek van trainer Bert van der Pijl gingen met volle moed het veld weer op. Aardig gingen we van start met de tweede helft. Er kwam iets meer rust in het spel en her en der werden zelfs wat driehoekjes gemaakt. Ons spel wist echter de twee tegendoelpunten in de 60e en 76e minuut niet tegen te houden. Bijna bleef het bij deze 0-3 uitslag, toen een duidelijke handsbal in het 16 meter gebied van NEO nog wat hoop opriep. Onze Michelle meldde zich bij de penaltystip en wist onze eer nog te redden met een prachtig doelpunt in de 90e minuut van de wedstrijd. 
 

Beter kunnen we dus nog nog steeds, maar langzaam aan beginnen we de slag weer te pakken te krijgen. Al met al was het een leuke wedstrijd die ons zin geeft in de voorbereidingen voor het duel tegen RFC volgende week.
 

Eindstand: 1-3

Dieptepunt: Het 2e tegendoelpunt. Deze was niet nodig, maar zorgde wel voor veel onrust waardoor ook het 3e tegendoelpunt veroorzaakt werd.

Hoogtepunt: De penalty in de 90e minuut die Michelle netjes in de goal wist te tikken.

 

MEI
30
2023

Oproep scheidsrechters Altena Cup 3-6

Voor a.s. zaterdag 3-6 zijn wij nog op zoek naar een aantal scheidsrechters die een wedstrijd willen fluiten tijdens de Altena Cup voor de JO12. Het toernooi duurt ongeveer van 09.00 tot 13.00 uur. Ben jij beschikbaar? Laat het ons dan weten via info@vvaltena.nl.

MEI
30
2023

Klusdag 1-7 a.s.

Beste leden, Onze vereniging kan niet functioneren zonder alle faciliteiten, zoals de kleedkamers, de kantine, de commissiekamer, ect. Het onderhoud hiervan vergt veel werk en komt vaak terecht op de schouders van dezelfde groep dagelijkse vrijwilligers, een groep die wel eens de hulp van andere of extra vrijwilligers kan gebruiken. Onder het motto “vele handen…

MEI
29
2023

Altena versterkt zich met Jari Langermans

De Technische Commissie is verheugd te kunnen mededelen dat Jari Langermans volgend seizoen de selectie komt versterken. De Spits met een verleden bij Right OH en Waspik komt over van RFC. Op de foto is Jari te zien met club icoon Gerrit de Heus. We wensen Jari veel plezier, succes en doelpunten toe.

MEI
28
2023

Kampioenen seizoen 22/23 - JO13-2 Altena/Almkerk

Wat hebben die jongens voetbalminnende mensen veel prachtige wedstrijden laten zien, met heel veel doelpunten in de eerste twee competities. Dit elftal is onder leiding van Mathijn Duijzer en Jens schouten 3 keer kampioen geworden in 1 seizoen. Voor het eerste jaar op een heel veld, buitenspelregel en ingooien van de 5e klas naar de…

MEI
27
2023

Voetballer van het jaar verkiezing vv Altena 2022 - 2023

Met de laatste wedstrijd gespeeld te hebben is nu ook bekend wie de De voetballer van het jaar verkiezing van t´Hoekske heeft  gewonnen. Melis Kocan werd met miniem verschil eerste hij  was lange tijd met Brian de Graaf gewikkeld om de eerste plaats maar uiteindelijk wist Melis toch de meeste punten te halen. Brian de…

MEI
27
2023

Altena doet sportieve plicht tegen Schelluinen en neemt met opgeheven hoofd afscheid van tweede klasse

 Altena kan de tweede klasse met opgeheven hoofd verlaten. Onder het toeziend oog van interim-trainer Marinus van der Pijl, die voor het laatst op de bank zat, kwamen de Nieuwendijkers tot een 4-2 overwinning op Schelluinen. Voor de 1-0 zorgde Joeri van Dinteren. De 2-0 kwam op naam van Michael Abraham. Na de rust sloot…

MEI
24
2023

Reminder vrijwilligersavond 2-6

Volgende week vrijdag staat de jaarlijkse vrijwilligersavond weer op de planning. Heb jij dit seizoen vrijwilligerswerk verricht bij onze mooie club, dan ben je hierbij van harte welkom. De inloop is vanaf 18.00 uur en jullie aanhang is ook welkom. Je hoeft je hiervoor niet aan te melden. Tot dan!

MEI
23
2023

Ideeënbox voor evenementen

Volgend seizoen mag er volgens ons als bestuur wel weer wat meer leven in de brouwerij in onze mooie kantine. Daarom zijn wij benieuwd naar jullie mening. Wat voor evenementen zouden jullie volgend jaar graag georganiseerd zien? Schroom niet en laat je ideeën achter via onderstaand formulier: https://forms.gle/cADr5u1zXBTr6ygs8  

MEI
22
2023

Recreatief Toernooi

Op zaterdag 8 juli a.s. wordt het traditionele Recreatief Toernooi 7 tegen 7 weer georganiseerd. Dit jaarlijks terugkerende toernooi staat in het teken van gezelligheid, sportiviteit en respect, waarbij natuurlijk de gezonde wil om te winnen aanwezig mag zijn. Het toernooi start rond 10.00 uur. Naar aanleiding van het succes van vorige jaren is er…

MEI
22
2023

JO12-1 kampioen

Afgelopen zaterdag vierde de JO12-1 hun kampioenschap. Het was een pittige wedstrijd, maar nadat het fluitsignaal klonk, was het eindelijk tijd voor een rondje op de platte kar en een frietje met een lekkere snack. Het kampioenschap haalde zelfs de krant!