VV ALTENA NIEUWS

Arie Kant sponsor trainingspak pupil van de week

Door Bert Strik

6 mei 2018

In de jaren ’60 van de vorige eeuw werd hij benoemd tot erelid van v.v. Altena. Toen hij vertrok naar Apeldoorn raakte hij buiten beeld. Niet alleen fysiek, maar ook op papier. Dit alles zorgde ervoor dat zich bij het doorspitten van de geschiedenisboeken het fenomeen ‘zoekgeraakt erelid’ manifesteerde. Tot oudjaarsdag 2016. Oplettende bestuursleden legden het verband tussen een traditioneel oudjaarsbezoek aan Nieuwendijk van een meneer Kant uit Apeldoorn en de naam van het zoekgeraakte erelid.

Wat bleek. De Apeldoornse bezoeker was de man die jarenlang onvindbaar was geweest. Bij het uitschrijven van de ledenvergadering in 2017 werd Kant uitgenodigd om gehuldigd te worden voor zijn 70-jarige lidmaatschap. Om in de avonduren naar Nieuwendijk te komen was hem, mede gezien zijn leeftijd, te gortig.

Het traditionele oudjaarsbezoek bood uitkomst. Op de drempel van 2018 werd Kant door voorzitter Geelhoedt gehuldigd en tijdens het overhandigen van de bescheiden werd het volgende beloofd. “Ik kom graag nog een keer met mijn vriend Nico Groenevelt naar een wedstrijd van Altena kijken, maar dan moet het weer wel wat mooier zijn dan nu. En ik doe graag iets terug voor Altena.” Met Arie Kant werd afgesproken dat hij op 12 mei de thuiswedstrijd tegen Sleeuwijk zou bezoeken. En het terugdoen? Dat werd het sponsoren van twee gloednieuwe trainingspakken voor de pupil van de week, waarvoor v.v. Altena hem zeer erkentelijk is. Zaterdag 12 mei zullen de gloednieuwe trainingspakken door Arie Kant worden overhandigd aan Ranil van Gastel. Vanzelfsprekend hoopt Kant diverse bekenden te ontmoeten rond het veld en in de kantine.

MEI
30
2023

Oproep scheidsrechters Altena Cup 3-6

Voor a.s. zaterdag 3-6 zijn wij nog op zoek naar een aantal scheidsrechters die een wedstrijd willen fluiten tijdens de Altena Cup voor de JO12. Het toernooi duurt ongeveer van 09.00 tot 13.00 uur. Ben jij beschikbaar? Laat het ons dan weten via info@vvaltena.nl.

MEI
30
2023

Klusdag 1-7 a.s.

Beste leden, Onze vereniging kan niet functioneren zonder alle faciliteiten, zoals de kleedkamers, de kantine, de commissiekamer, ect. Het onderhoud hiervan vergt veel werk en komt vaak terecht op de schouders van dezelfde groep dagelijkse vrijwilligers, een groep die wel eens de hulp van andere of extra vrijwilligers kan gebruiken. Onder het motto “vele handen…

MEI
29
2023

Altena versterkt zich met Jari Langermans

De Technische Commissie is verheugd te kunnen mededelen dat Jari Langermans volgend seizoen de selectie komt versterken. De Spits met een verleden bij Right OH en Waspik komt over van RFC. Op de foto is Jari te zien met club icoon Gerrit de Heus. We wensen Jari veel plezier, succes en doelpunten toe.

MEI
28
2023

Kampioenen seizoen 22/23 - JO13-2 Altena/Almkerk

Wat hebben die jongens voetbalminnende mensen veel prachtige wedstrijden laten zien, met heel veel doelpunten in de eerste twee competities. Dit elftal is onder leiding van Mathijn Duijzer en Jens schouten 3 keer kampioen geworden in 1 seizoen. Voor het eerste jaar op een heel veld, buitenspelregel en ingooien van de 5e klas naar de…

MEI
27
2023

Voetballer van het jaar verkiezing vv Altena 2022 - 2023

Met de laatste wedstrijd gespeeld te hebben is nu ook bekend wie de De voetballer van het jaar verkiezing van t´Hoekske heeft  gewonnen. Melis Kocan werd met miniem verschil eerste hij  was lange tijd met Brian de Graaf gewikkeld om de eerste plaats maar uiteindelijk wist Melis toch de meeste punten te halen. Brian de…

MEI
27
2023

Altena doet sportieve plicht tegen Schelluinen en neemt met opgeheven hoofd afscheid van tweede klasse

 Altena kan de tweede klasse met opgeheven hoofd verlaten. Onder het toeziend oog van interim-trainer Marinus van der Pijl, die voor het laatst op de bank zat, kwamen de Nieuwendijkers tot een 4-2 overwinning op Schelluinen. Voor de 1-0 zorgde Joeri van Dinteren. De 2-0 kwam op naam van Michael Abraham. Na de rust sloot…

MEI
24
2023

Reminder vrijwilligersavond 2-6

Volgende week vrijdag staat de jaarlijkse vrijwilligersavond weer op de planning. Heb jij dit seizoen vrijwilligerswerk verricht bij onze mooie club, dan ben je hierbij van harte welkom. De inloop is vanaf 18.00 uur en jullie aanhang is ook welkom. Je hoeft je hiervoor niet aan te melden. Tot dan!

MEI
23
2023

Ideeënbox voor evenementen

Volgend seizoen mag er volgens ons als bestuur wel weer wat meer leven in de brouwerij in onze mooie kantine. Daarom zijn wij benieuwd naar jullie mening. Wat voor evenementen zouden jullie volgend jaar graag georganiseerd zien? Schroom niet en laat je ideeën achter via onderstaand formulier: https://forms.gle/cADr5u1zXBTr6ygs8  

MEI
22
2023

Recreatief Toernooi

Op zaterdag 8 juli a.s. wordt het traditionele Recreatief Toernooi 7 tegen 7 weer georganiseerd. Dit jaarlijks terugkerende toernooi staat in het teken van gezelligheid, sportiviteit en respect, waarbij natuurlijk de gezonde wil om te winnen aanwezig mag zijn. Het toernooi start rond 10.00 uur. Naar aanleiding van het succes van vorige jaren is er…

MEI
22
2023

JO12-1 kampioen

Afgelopen zaterdag vierde de JO12-1 hun kampioenschap. Het was een pittige wedstrijd, maar nadat het fluitsignaal klonk, was het eindelijk tijd voor een rondje op de platte kar en een frietje met een lekkere snack. Het kampioenschap haalde zelfs de krant!