VV ALTENA NIEUWS

Crielaard & Partners is nieuwe shirtsponsor E-3

Door Benjamin Kuijten

22 april 2016

Onze E-3 is door Crielaard & Partners in mooie nieuwe outfits gestoken. Namens VV Altena willen we Gera Versluis hartelijk bedanken voor de sponsoring en we willen onze leden natuurlijk adviseren om gebruik te maken van de diensten van Crielaard& Partners:

 

Crielaard & Partners

Gezond verstand van geldzaken

 

Crielaard & Partners adviseert u hoe u uw financiële risico’s beperkt en hoe uw inkomen voor nu en later veilig stelt. Crielaard adviseert u over uw verzekeringen, hypotheek en pensioen. Wij zijn een onafhankelijk intermediair. Dit betekent dat wij u adviseren zonder dat wij gebonden zijn aan bepaalde verzekeringsmaatschappijen of geldverstrekkers. Hierdoor kunnen wij u de beste oplossing adviseren. Vanzelfsprekend doen wij dat met kennis van zaken en met oog voor uw persoonlijke situatie.

 

Crielaard & Partners staat voor gedegen en persoonlijke dienstverlening. Ervaar het zelf; stap eens binnen. U vindt ons aan de Julianaweg 10 in Nieuwendijk.

 

 

Crielaard & Partners sponsort VV Altena. Wij sponsoren de club met een sponsorpakket en wij verzorgen de shirtreclame van het team E3. In dit team speelt onze zoon Arend. Crielaard & Partners ondersteunt lokale initiatieven op het gebied van sport en cultuur van harte. Veel vrijwilligers maken het onder andere mogelijk dat onze kinderen in Nieuwendijk kunnen sporten. Daar zijn wij dankbaar voor en we laten dit graag aan hun expertise over. Wij hebben vooral gezond verstand van geldzaken.

 

Gera Versluis namens Crielaard & Partners

 

achter: Dian Dammers (trainer/coach), Huib Vink (sponsorcommissie), Nick Rombout (assistent-trainer/coach) en Gera Versluis (Crielaard & Partners)

staand: Jur, Jesse, Bjorn, Andrei en Arend

voor: Stein, Senna en Immere

(op de foto ontbreken Bart Hartman (trainer) en Corné Branderhorst (leider/coach)
 

JUN
17
2024

Gevonden voorwerpen Pupillenweekend

Wat was het weer een feest afgelopen weekend. We hopen dat alle kinderen er weer enorm van genoten hebben en inmiddels weer een beetje bijgekomen zijn. Graag willen wij iedereen die een steentje bijgedragen heeft enorm bedanken!   Zo’n groot feest zorgt vaak wel voor wat souvenirs en ook dit jaar zijn er weer een…

JUN
17
2024

Openingstijden kantine zomer 2024

De kantine zal tot aan het recreatief toernooi op zaterdag 13 juli geopend zijn op donderdagavond van 20.00 tot 23.30 uur en op zaterdag van 15.30 tot 19.30 uur. Hierna zal de kantine een paar weken gesloten zijn i.v.m. de zomerstop. Wanneer de kantine hierna weer open gaat, zullen we op een later moment met…

JUN
17
2024

Indelingen jeugd (2024-2025) - Samenwerkingsteams met Almkerk

Het seizoen is weer voorbij, maar ondertussen kijken we alweer een tijdje vooruit naar het volgende seizoen. Daarbij horen natuurlijk ook de indelingen van de teams voor volgend jaar. Hieronder vinden jullie de teamindelingen bij de jeugd van de samenwerkingsteams bij de jongens voor volgend seizoen. Teams onder de naam ST Altena/Almkerk spelen en trainen…

JUN
17
2024

Indelingen jeugd (2024-2025) - Pupillen t/m JO11

Het seizoen is weer voorbij, maar ondertussen kijken we alweer een tijdje vooruit naar het volgende seizoen. Daarbij horen natuurlijk ook de indelingen van de teams voor volgend jaar. Hieronder vinden jullie de teamindelingen bij de pupillen voor volgend seizoen. Zijn er nog vragen en/of opmerkingen over de indelingen, dan is er op donderdagavond 27…

JUN
17
2024

Inleveren team materialen jeugd

Graag willen we alle trainers en leiders van de jeugdteams die bij Altena voetballen verzoeken om op maandag 17-6 of dinsdag 18-6 tussen 19.30 en 20.30 uur de aan hen verstrekte team materialen in te leveren bij de kleedkamers. Dit betreft dus teamkleding, hoedjes, hesjes, ballen, waterzakken, bidons en sleutels. De kledingcommissie zal hierbij aanwezig…

JUN
14
2024

GSC/ODS 2 - WSC 2

A.s. zaterdag zal op ons sportpark de wedstrijd GSC/ODS 2 tegen WSC 2 gespeeld worden om 14.30 uur. De kantine zal daarom uiteraard geopend zijn.

JUN
14
2024

MELIS KOCAN keert terug naar Altena

De Technische Commissie is verheugd te kunnen melden dat Melis Kocan na een uitstapje van een jaar terug keert naar Altena. De van Unitas afkomstige middenvelder is zelf ook heel enthousiast.  Ik heb de sfeer en de club erg gemist en het lijkt me geweldig om volgend jaar in het jubileumjaar,  te strijden om het…

JUN
6
2024

Laatste informatie Pupillenweekend

Volgende week is het weer zo ver. Op vrijdagavond begint het Pupillenweekend 2024 en we hopen natuurlijk dat jullie er net zoveel zin in hebben als wij. Graag willen we jullie hierbij het definitieve programma doorgeven.   Alle deelnemers dienen zich tussen 16.30 en 17.15 uur te melden bij de poort van v.v. Altena, eventueel…

JUN
6
2024

Geen vuurwerk a.s. zaterdag

Beste voetballiefhebbers, a.s. zaterdag is het zover. Dan staat de halve finale van Everstein 1 tegen onze jongens van Altena 1 op het programma. De KNVB heeft extra benadrukt dat alle soorten vuurwerk en fakkels echt absoluut verboden zijn! We vragen jullie dringend hieraan gehoor te geven, zodat vervelende gevolgen voorkomen kunnen worden.

JUN
6
2024

Train(st)er/Coach gezocht voor de MO17 en MO20

Wij zoeken voor het seizoen 2024-2025 een enthousiaste train(st)er voor de MO17 en MO20. Wil jij een actieve rol spelen binnen ons meiden- en damesvoetbal en ben je bereid om twee maal per week de trainingen te verzorgen en de meiden te coachen tijdens de wedstrijden? Neem dan contact op met Gerard van Helden via…