VV ALTENA NIEUWS

Indelingen jeugd (2022-2023) Samenwerking Teams met Almkerk

Door Christiaan Flikweert

2 juli 2022

Hieronder de teamindelingen bij de jeugd voor volgend seizoen. Teams onder de naam ST Altena/Almkerk spelen en trainen in Nieuwendijk. Teams onder de naam ST Almkerk/Altena spelen en trainen in Almkerk.
In de winterstop ruilen de JO17 en JO19 van locatie.

ST Altena/Almkerk JO12-1
Mohamad Karbouj
Jesse Vink
Luuk Bouman
Roy Pellekaan
Rowen Hakkesteeg
Levi Heijstek
Wobbe Hoeke
Micha Bak
Raphael Berg
Mike de Jonge
Tim Terlouw

ST Almkerk/Altena JO12-2
Wim van Hal
Gijs van Drunen
Ramon Schaap
Stef Koolstra
Siem van Drunen
Niels van der Pol
Stan Verwoerdt
Luca Crielaard
Luuk Geerts
Noud van Arkel

ST Altena/Almkerk JO13-1
Sam van Arkel
Jonne van Drunen
Bart Wolvers
Barry van den Assem
Wesley Groen
Twan Noorloos
Finn van Garderen
Rens Westerlaken
Rick van Meel
Tim Versteeg
Rens Scherff
Jeroen van Vuuren
Mois Zoghni
Ahmed Nuur

ST Altena/Almkerk JO13-2
Noah Ras
Bram Duijzer
Sjoerd van Breugel
Nick Geluk
Sven van der Geld
Jesse Timmer
Quin Wijnans
Joey Fiege
Kian Nieuwenhuizen
Amjad Alhammoud
Luuk van der Stelt
Sem Legag
Dave Groeneveld
Joppe Verschoor

ST Altena/Almkerk MO13-1
Rosanne Scherff
Basmala Zoghni
Brit van der Westen
Isa van Haaften
Roos van Herwijnen
Anna van Bijnen
Famke de Jong
Kate Duijzer
Elze van Noorloos
Celine Sterk
Fenne Boer
Febe Vink

ST Altena/Almkerk JO14-1
Guus de Ruijter
Jan van Hemert
Sam van Houwelingen
Natnael Gufla
Stef Groeneveld
Sjors Lempereur
Lucius van der Schaaf
Julian van den Assem
Robbie van Doorn
Tieme de Bok
Rens Oskam
Luca de Pender
Thijs Nieuwenhuizen
Jayden Monshouwer
Noah van der Vliet

ST Almkerk/Altena JO15-1
Rody Hoeke
Abdel Zoghni
Iwan de Regt
Dylan Vink
Rowan Eijkhout
Juul Roubos
Timo van der Westen
Tim van Haaften
Silvester Groen
Sem van Wijk
Ruben Sterrenburg
Joel Hakkesteeg
Daan Groeneveld
Jonathan Herwig

ST Almkerk/Altena JO15-2
Thomas Neeleman
Jan-Mario van de Water
Lex Horden
Criss-Pieter van de Water
Levi Westerdaal
Wilco Ippel
Rahim Zoghni
Robin van Garderen
Jurre Middag
Simon Bak
Roel Burghout
Toine van der Stelt
Stan Verhagen
Bryan van Vugt

ST Almkerk/Altena JO16-1
Coen van Herwijnen
Jesper Middag
Dijan Hol
Jasper van Benten
Jesse Jongkind
Luca van Andel
Coert van der Schaaf
Noah Damen
Martijn Verdoorn
Jelmer Marton
Jip Leenders
Jesse Akkermans
Rob Pruijsen
Niels van Noorloos

ST Almkerk/Altena JO17-1
Gino van Hees
Yoep de Ridder
Brian Raams
Jesse van Noorloos
Daan Dekker
Zhaun-Lee Prins
Jur Branderhorst
Stijn van Dalen
Quinten Groen
Luke Kroon
Sven Kroon
Dion Jongkind
Stefan van Gils
Sven van der Westen
Nick Pruijsen

ST Almkerk/Altena MO17-1
Denise Colijn
Eva van Bijnen
Amber Raams
Yara de Jong
Femke Westerlaken
Jasmijn van Leuken
Lieke Smokers
Floor Burghout
Annemarie Scherff
Caro Dominicus
Sanne Verhey
Mara Broeils
Tess Verduijn

ST Altena/Almkerk MO17-2
Sterre Colijn
Jaely de Keizer
Esmee Snaauw
Annemijn Westerlaken
Wafaa Mahamed
Daniek Oskam
Tess van der Wiel
Esmee Versteeg
Anne van Herwijnen
Sanne van Noorloos
Lisa Terlouw
Indy Wijnands
Femke van Rijswijk
Jolies Pastoor

ST Altena/Almkerk JO19-1
Julan Straks
Niels van Kleij
Stan van Noorloos
Yori van Dinteren
Sem Dekker
Jitte de Vries
Jake Schotman
Jay Hoeke
Gijs Leenders
Feyo Janssen
Leon Eckhardt
Luuk de Bok
Jurgen Kant
Sander van Vark
Niels van Vuuren
Thijs Groeneveld
Cas Duijzer

MAR
3
2024

Pupil van de week Jens van Haaften

Zaterdag 9 maart staat er weer een competitiewedstrijd voor Altena 1 op het programma met als tegenstander Oss 1920 1. De wedstrijd begint om 14.30 uur en pupil van de week is Jens van Haaften. Jens is 8 jaar oud en ze zit in groep 5 van de Regenboogschool in Nieuwendijk. Hij is spits in…

MAR
2
2024

Hattrick Jorik Zuidweg leidt Altena naar winst bij BLC

 Na de zwakke derby tegen Woudrichem herstelde Altena zich zaterdag bij BLC met 1-3. Verantwoordelijk was Jorick Zuidweg met een valse hattrick. Zuidweg scoorde drie keer. “We hebben van de week goed getraind en dat kwam er in de wedstrijd uit”, aldus woordvoerder Wim de Graaf. “Het ging boven verwachting.” De Graaf kon nog vermelden…

FEB
26
2024

Inschrijving Crazy Bingo geopend

Toe aan een serieus potje Bingo? Kom dan vooral niet naar ‘The Crazy Bingo Show’. Wil je bingo spelen, volop lachen en een feessie bouwen? Dan zit je goed bij de Crazy Bingo in de kantine van v.v. Altena op vrijdagavond 5 april a.s. De knotsgekke gastheer Johnny Talento zingt, kletst, grapt en grolt deze…

FEB
25
2024

Woudrichem verslaat Altena in levendige derby met 1-3

 Het was er op of eronder voor Altena en Woudrichem in de derby. De bezoekers uit Woudrichem waren de Nieuwendijkers de baas met 1-3 en stegen naar de zesde plaats. Altena zakte naar de laatste plaats. “Lekker gedaan mannen”, klonk het bij Woudrichem, nadat belangrijke punten binnen waren met de 1-3 winst. Bert Schouten had…

FEB
21
2024

Pupil van de week Liva Duijzer

Zaterdag 24 februari staat er weer een competitiewedstrijd voor Altena 1 op het programma met als tegenstander Woudrichem 1. De wedstrijd begint om 14.30 uur en pupil van de week is Liva Duijzer. Liva is 8 jaar oud en ze zit in groep 5 van de Regenboogschool in Nieuwendijk. Ze is verdediger in de JO9-2.…

FEB
19
2024

Wijziging in de evenementenkalender

Er is een kleine wijziging in de evenementenkalender. Altena’s got Talent (het evenement dat gepland stond op 12 april) wordt vervangen door een voetbalclinic voor de jeugd op woensdag 24 april. Meer informatie hierover volgt binnenkort.

FEB
17
2024

Pak slaag voor Altena

 Altena kreeg zaterdag een flink pak slaag. Het werd 5-1 voor Dongen. Bij de rust was het al 3-0. Na de rust speelden de Nieuwendijkers een stuk beter. Jorik Zuidweg kopte van dichtbij echter recht op de keeper van Dongen. Verder dan de 5-1 uit een vrije trap van Sem van der Pijl kwam Altena,…

FEB
8
2024

Grootste gedeelte staf blijft Altena trouw

De Technische Commissie is bijzonder verheugd dat Jeffrey de Zwart, Jan Wim Schouten, Ronald Oskam , Henk Smits en Frans de Vries ook volgend seizoen hun werkzaamheden voor de selectie zullen voortzetten. Zo blijft bijna de complete staf in tact en kunnen we verder bouwen met onze selectie. We danken alle betrokkenen voor het vertrouwen…

FEB
4
2024

Pub Quiz v.v. Altena laatste plekken

Voor de Pub Quiz bij v.v. Altena op vrijdag 8 maart zijn nog slechts enkele plekken beschikbaar. Vergeet je team dus niet in te schrijven via onderstaande link. VOL = VOL. Zien we je dan? https://forms.gle/XJwJGoMQuXxzkhYc7

JAN
27
2024

Altena boekte nipte overwinning op ONI

 Het lijkt er op dat Altena de slag te pakken begint te krijgen in de derde klasse. Tegen ONI volgde zaterdag de derde winst op rij met 1-0. “We hebben er hard voor moeten werken met de jonge ploeg”, aldus voorzitter Cor Geelhoedt. “Beide ploegen waren verder aan elkaar gewaagd, al hadden wij het betere…