VV ALTENA NIEUWS

Indelingen jeugd (2022-2023) Samenwerking Teams met Almkerk

Door Christiaan Flikweert

2 juli 2022

Hieronder de teamindelingen bij de jeugd voor volgend seizoen. Teams onder de naam ST Altena/Almkerk spelen en trainen in Nieuwendijk. Teams onder de naam ST Almkerk/Altena spelen en trainen in Almkerk.
In de winterstop ruilen de JO17 en JO19 van locatie.

ST Altena/Almkerk JO12-1
Mohamad Karbouj
Jesse Vink
Luuk Bouman
Roy Pellekaan
Rowen Hakkesteeg
Levi Heijstek
Wobbe Hoeke
Micha Bak
Raphael Berg
Mike de Jonge
Tim Terlouw

ST Almkerk/Altena JO12-2
Wim van Hal
Gijs van Drunen
Ramon Schaap
Stef Koolstra
Siem van Drunen
Niels van der Pol
Stan Verwoerdt
Luca Crielaard
Luuk Geerts
Noud van Arkel

ST Altena/Almkerk JO13-1
Sam van Arkel
Jonne van Drunen
Bart Wolvers
Barry van den Assem
Wesley Groen
Twan Noorloos
Finn van Garderen
Rens Westerlaken
Rick van Meel
Tim Versteeg
Rens Scherff
Jeroen van Vuuren
Mois Zoghni
Ahmed Nuur

ST Altena/Almkerk JO13-2
Noah Ras
Bram Duijzer
Sjoerd van Breugel
Nick Geluk
Sven van der Geld
Jesse Timmer
Quin Wijnans
Joey Fiege
Kian Nieuwenhuizen
Amjad Alhammoud
Luuk van der Stelt
Sem Legag
Dave Groeneveld
Joppe Verschoor

ST Altena/Almkerk MO13-1
Rosanne Scherff
Basmala Zoghni
Brit van der Westen
Isa van Haaften
Roos van Herwijnen
Anna van Bijnen
Famke de Jong
Kate Duijzer
Elze van Noorloos
Celine Sterk
Fenne Boer
Febe Vink

ST Altena/Almkerk JO14-1
Guus de Ruijter
Jan van Hemert
Sam van Houwelingen
Natnael Gufla
Stef Groeneveld
Sjors Lempereur
Lucius van der Schaaf
Julian van den Assem
Robbie van Doorn
Tieme de Bok
Rens Oskam
Luca de Pender
Thijs Nieuwenhuizen
Jayden Monshouwer
Noah van der Vliet

ST Almkerk/Altena JO15-1
Rody Hoeke
Abdel Zoghni
Iwan de Regt
Dylan Vink
Rowan Eijkhout
Juul Roubos
Timo van der Westen
Tim van Haaften
Silvester Groen
Sem van Wijk
Ruben Sterrenburg
Joel Hakkesteeg
Daan Groeneveld
Jonathan Herwig

ST Almkerk/Altena JO15-2
Thomas Neeleman
Jan-Mario van de Water
Lex Horden
Criss-Pieter van de Water
Levi Westerdaal
Wilco Ippel
Rahim Zoghni
Robin van Garderen
Jurre Middag
Simon Bak
Roel Burghout
Toine van der Stelt
Stan Verhagen
Bryan van Vugt

ST Almkerk/Altena JO16-1
Coen van Herwijnen
Jesper Middag
Dijan Hol
Jasper van Benten
Jesse Jongkind
Luca van Andel
Coert van der Schaaf
Noah Damen
Martijn Verdoorn
Jelmer Marton
Jip Leenders
Jesse Akkermans
Rob Pruijsen
Niels van Noorloos

ST Almkerk/Altena JO17-1
Gino van Hees
Yoep de Ridder
Brian Raams
Jesse van Noorloos
Daan Dekker
Zhaun-Lee Prins
Jur Branderhorst
Stijn van Dalen
Quinten Groen
Luke Kroon
Sven Kroon
Dion Jongkind
Stefan van Gils
Sven van der Westen
Nick Pruijsen

ST Almkerk/Altena MO17-1
Denise Colijn
Eva van Bijnen
Amber Raams
Yara de Jong
Femke Westerlaken
Jasmijn van Leuken
Lieke Smokers
Floor Burghout
Annemarie Scherff
Caro Dominicus
Sanne Verhey
Mara Broeils
Tess Verduijn

ST Altena/Almkerk MO17-2
Sterre Colijn
Jaely de Keizer
Esmee Snaauw
Annemijn Westerlaken
Wafaa Mahamed
Daniek Oskam
Tess van der Wiel
Esmee Versteeg
Anne van Herwijnen
Sanne van Noorloos
Lisa Terlouw
Indy Wijnands
Femke van Rijswijk
Jolies Pastoor

ST Altena/Almkerk JO19-1
Julan Straks
Niels van Kleij
Stan van Noorloos
Yori van Dinteren
Sem Dekker
Jitte de Vries
Jake Schotman
Jay Hoeke
Gijs Leenders
Feyo Janssen
Leon Eckhardt
Luuk de Bok
Jurgen Kant
Sander van Vark
Niels van Vuuren
Thijs Groeneveld
Cas Duijzer

MEI
30
2023

Oproep scheidsrechters Altena Cup 3-6

Voor a.s. zaterdag 3-6 zijn wij nog op zoek naar een aantal scheidsrechters die een wedstrijd willen fluiten tijdens de Altena Cup voor de JO12. Het toernooi duurt ongeveer van 09.00 tot 13.00 uur. Ben jij beschikbaar? Laat het ons dan weten via info@vvaltena.nl.

MEI
30
2023

Klusdag 1-7 a.s.

Beste leden, Onze vereniging kan niet functioneren zonder alle faciliteiten, zoals de kleedkamers, de kantine, de commissiekamer, ect. Het onderhoud hiervan vergt veel werk en komt vaak terecht op de schouders van dezelfde groep dagelijkse vrijwilligers, een groep die wel eens de hulp van andere of extra vrijwilligers kan gebruiken. Onder het motto “vele handen…

MEI
29
2023

Altena versterkt zich met Jari Langermans

De Technische Commissie is verheugd te kunnen mededelen dat Jari Langermans volgend seizoen de selectie komt versterken. De Spits met een verleden bij Right OH en Waspik komt over van RFC. Op de foto is Jari te zien met club icoon Gerrit de Heus. We wensen Jari veel plezier, succes en doelpunten toe.

MEI
28
2023

Kampioenen seizoen 22/23 - JO13-2 Altena/Almkerk

Wat hebben die jongens voetbalminnende mensen veel prachtige wedstrijden laten zien, met heel veel doelpunten in de eerste twee competities. Dit elftal is onder leiding van Mathijn Duijzer en Jens schouten 3 keer kampioen geworden in 1 seizoen. Voor het eerste jaar op een heel veld, buitenspelregel en ingooien van de 5e klas naar de…

MEI
27
2023

Voetballer van het jaar verkiezing vv Altena 2022 - 2023

Met de laatste wedstrijd gespeeld te hebben is nu ook bekend wie de De voetballer van het jaar verkiezing van t´Hoekske heeft  gewonnen. Melis Kocan werd met miniem verschil eerste hij  was lange tijd met Brian de Graaf gewikkeld om de eerste plaats maar uiteindelijk wist Melis toch de meeste punten te halen. Brian de…

MEI
27
2023

Altena doet sportieve plicht tegen Schelluinen en neemt met opgeheven hoofd afscheid van tweede klasse

 Altena kan de tweede klasse met opgeheven hoofd verlaten. Onder het toeziend oog van interim-trainer Marinus van der Pijl, die voor het laatst op de bank zat, kwamen de Nieuwendijkers tot een 4-2 overwinning op Schelluinen. Voor de 1-0 zorgde Joeri van Dinteren. De 2-0 kwam op naam van Michael Abraham. Na de rust sloot…

MEI
24
2023

Reminder vrijwilligersavond 2-6

Volgende week vrijdag staat de jaarlijkse vrijwilligersavond weer op de planning. Heb jij dit seizoen vrijwilligerswerk verricht bij onze mooie club, dan ben je hierbij van harte welkom. De inloop is vanaf 18.00 uur en jullie aanhang is ook welkom. Je hoeft je hiervoor niet aan te melden. Tot dan!

MEI
23
2023

Ideeënbox voor evenementen

Volgend seizoen mag er volgens ons als bestuur wel weer wat meer leven in de brouwerij in onze mooie kantine. Daarom zijn wij benieuwd naar jullie mening. Wat voor evenementen zouden jullie volgend jaar graag georganiseerd zien? Schroom niet en laat je ideeën achter via onderstaand formulier: https://forms.gle/cADr5u1zXBTr6ygs8  

MEI
22
2023

Recreatief Toernooi

Op zaterdag 8 juli a.s. wordt het traditionele Recreatief Toernooi 7 tegen 7 weer georganiseerd. Dit jaarlijks terugkerende toernooi staat in het teken van gezelligheid, sportiviteit en respect, waarbij natuurlijk de gezonde wil om te winnen aanwezig mag zijn. Het toernooi start rond 10.00 uur. Naar aanleiding van het succes van vorige jaren is er…

MEI
22
2023

JO12-1 kampioen

Afgelopen zaterdag vierde de JO12-1 hun kampioenschap. Het was een pittige wedstrijd, maar nadat het fluitsignaal klonk, was het eindelijk tijd voor een rondje op de platte kar en een frietje met een lekkere snack. Het kampioenschap haalde zelfs de krant!