VV ALTENA NIEUWS

Indelingen jeugd (2024-2025) – Pupillen t/m JO11

Door Amy De Graaf

17 juni 2024

Het seizoen is weer voorbij, maar ondertussen kijken we alweer een tijdje vooruit naar het volgende seizoen. Daarbij horen natuurlijk ook de indelingen van de teams voor volgend jaar. Hieronder vinden jullie de teamindelingen bij de pupillen voor volgend seizoen.

Zijn er nog vragen en/of opmerkingen over de indelingen, dan is er op donderdagavond 27 juni van 19.00 tot 20.30 uur in de kantine van v.v. Altena inloopgelegenheid.

Altena JO11-1:

Art van Bragt
Henk van Drunen
Timme Zondag
Sebas van Andel
Milan Klijn
Koen Tolenaars
Seyf Elmgul
Jip van der Mijden
Fender Kant
Huub Kant
Liam Keesmaat

Trainers: Danny Klijn en Rick van Dalen

Altena JO10-1:

Mart van der Burgh
Jens van Haaften
Cas van der Weide
Roan van Dongen
Noud Doosje
Ferre Louwe Kooijmans
Faas van Mazijk
Tyler van Hemert

Trainers: Toine van der Burgh en Edwin van Mazijk

Altena JO10-2:

Mudasir Mohamed
Ilay van den Anker
Mels van Mazijk
Levi Berg
Jayden Snauw
Vera Heijstek
Lizz Struik
Liva Duijzer
Mila van der Stelt

Trainers: Jurgen van der Stelt en Martin Struik

Altena JO9-1:

Job de Rover
Fedde van Hoven
Pim van Noorloos
Nolan Keesmaat
Dex de Zwart
Koen van der Burgh
Joep Vlietstra
Xem Joosten
Mike Pellekaan

Trainers: Jeffrey de Zwart en Teo de Rover

Altena JO9-2:

Lucas Sprangers
Finn de Graaf
Jude Alomar
Daan Kant
Tijn van Andel
Bart de Jong
Djavi Pruijsen
Nola van den Kieboom
Henk Geluk
Dzifa Seshie

Trainers: Aart Sprangers en Diederick Pruijsen

Altena JO7-1:

Finn Flikweert
Thijmen van Zanten
Jayden Biesheuvel
Daan Flikweert
Teun van den Kieboom
Pim Kant
Job van der Burgh
Mujahid
Milan van Dongen

Trainers: Christiaan Flikweert en Jeroen Biesheuvel

JUL
16
2024

Terugblik op een geslaagd recreatief voetbaltoernooi

Op zaterdag 13 juli vond ons jaarlijkse recreatieve voetbaltoernooi plaats. Dit jaar hadden we het genoegen om twee aparte toernooien te organiseren: eentje voor fanatieke teams en eentje voor minder fanatieke teams. Het was een dag vol sportiviteit, gezelligheid en plezier, en we kijken met veel voldoening terug op een geslaagd evenement. Toernooi voor Fanatieke…

JUL
8
2024

Kantine a.s. woensdag weer geopend

JUL
5
2024

Kantine a.s. zaterdag langer open

A.s. zaterdag zal de kantine langer open blijven i.v.m. de wedstrijd van Oranje. Deze zal uiteraard te zien zijn in de kantine. Tot dan!

JUL
4
2024

Vacature penningmeester

Wij zijn op zoek naar een penningmeester om ons bestuur te ondersteunen.   Wat wij bieden: Een gezellige en sportieve werkomgeving Mogelijkheid om deel uit te maken van een gezellig team Kansen voor persoonlijke ontwikkeling   Taken en verantwoordelijkheden: Betalen van facturen, belastingen, salarissen e.d. Contact met de financieel medewerker en boekhouder Opstellen van de…

JUL
4
2024

Vacature verzorger

Wij zijn op zoek naar een toegewijde verzorger om ons team te ondersteunen.   Wat wij bieden: Een vergoeding voor je inzet en tijd Een gezellige en sportieve werkomgeving Mogelijkheid om deel uit te maken van een hecht team Kansen voor persoonlijke ontwikkeling en training   Taken en verantwoordelijkheden: Verlenen van eerste hulp bij blessures…

JUN
30
2024

Kantine wederom geopend tijdens de wedstrijd van Oranje

JUN
30
2024

Kantinefeest na recreatief toernooi

Na het recreatief toernooi op zaterdag 13 juli a.s. sluiten we het seizoen feestelijk af. Zijn jullie erbij? Tot dan!

JUN
26
2024

Samenwerking v.v. Altena en v.v. Almkerk nieuw leven ingeblazen

Al jaren zijn wij met v.v. Altena en v.v. Almkerk in overleg over een mogelijke fusie en nu lijkt er in dit plan eindelijk wat schot te komen. Op 18 juni heeft het college de plannen voor nieuwe woningen op drie plekken in Almkerk namelijk voorgelegd aan de gemeenteraad. Van deze nieuwe woningen zou een…

JUN
25
2024

Kantine vanavond geopend

De kantine is vanavond geopend vanaf 17.00 uur. Dit geldt zowel voor de bar als de keuken. De keuken zal tot 19.00 uur geopend zijn. Zien we jullie vanavond weer tijdens de wedstrijd van Oranje?

JUN
20
2024

Indelingen jeugd (seizoen 2024-2025) Meisjes Teams

Het seizoen is weer voorbij, maar ondertussen kijken we alweer een tijdje vooruit naar het volgende seizoen. Daarbij horen natuurlijk ook de indelingen van de teams voor volgend jaar. Hieronder vind je de teamindelingen bij de jeugd van de samenwerkingsteams bij de meisjes voor het komende seizoen. Teams onder de naam ST Altena/Almkerk spelen en…