VV ALTENA NIEUWS

Indelingen jeugd (seizoen 2024-2025) Meisjes Teams

Door Amy De Graaf

20 juni 2024

Het seizoen is weer voorbij, maar ondertussen kijken we alweer een tijdje vooruit naar het volgende seizoen. Daarbij horen natuurlijk ook de indelingen van de teams voor volgend jaar. Hieronder vind je de teamindelingen bij de jeugd van de samenwerkingsteams bij de meisjes voor het komende seizoen. Teams onder de naam ST Altena/Almkerk spelen en trainen in Nieuwendijk. Teams onder de naam ST Almkerk/Altena spelen en trainen in Almkerk.

Zijn er nog vragen en/of opmerkingen over de indeling, dan is er voor de Altena leden op donderdag avond 27 juni van 19.00 tot 20.30 uur in de kantine van v.v. Altena inloopgelegenheid.

 

ST Almkerk/Altena MO20 (training- en wedstrijdlocatie vv Almkerk):
Eva van Bijnen
Amber Raams
Merel Branderhorst
Yara de Jong
Femke Westerlaken
Jasmijn van Leuken
Lieke Smokers
Floor Burghout
Caro Dominicus
Sanne Verhey
Daniek Oskam
Tess van der Wiel
Esmee Versteeg
Sanne van Noorloos
Imme Schop

 

ST Altena/Almkerk MO17 (training- en wedstrijdlocatie vv Altena Nieuwendijk):
Wafaa Mahamed
Carmen Alderliesten
Anne van Herwijnen
Jill Brienen
Tirza Van den Wassenberg
Rozemarijn Van Vuren
Basmala Zoghni
Britt van der Westen
Roos van Herwijnen
Saar Siemons
Anna van Bijnen

 

ST Altena/Almkerk MO15 (training- en wedstrijdlocatie vv Altena Nieuwendijk):
Kate Duijzer
Elze van Noorloos
Fenne Boer
Celine Sterk
Lola van der Stelt
Febe Vink
Isa den Breejen
Eye Elmgu
Nena van den Anker
Madelief Middag
Mirthe Zondag
Fiene Dekkers
Tess Quartel
Felien Marton
Evi van Vugt
Milou Verschoor

Trainers: Richard Boer; Peter Zondag; Bertrando Dekkers; Remon Duijzer en Michel Vin

JUL
16
2024

Terugblik op een geslaagd recreatief voetbaltoernooi

Op zaterdag 13 juli vond ons jaarlijkse recreatieve voetbaltoernooi plaats. Dit jaar hadden we het genoegen om twee aparte toernooien te organiseren: eentje voor fanatieke teams en eentje voor minder fanatieke teams. Het was een dag vol sportiviteit, gezelligheid en plezier, en we kijken met veel voldoening terug op een geslaagd evenement. Toernooi voor Fanatieke…

JUL
8
2024

Kantine a.s. woensdag weer geopend

JUL
5
2024

Kantine a.s. zaterdag langer open

A.s. zaterdag zal de kantine langer open blijven i.v.m. de wedstrijd van Oranje. Deze zal uiteraard te zien zijn in de kantine. Tot dan!

JUL
4
2024

Vacature penningmeester

Wij zijn op zoek naar een penningmeester om ons bestuur te ondersteunen.   Wat wij bieden: Een gezellige en sportieve werkomgeving Mogelijkheid om deel uit te maken van een gezellig team Kansen voor persoonlijke ontwikkeling   Taken en verantwoordelijkheden: Betalen van facturen, belastingen, salarissen e.d. Contact met de financieel medewerker en boekhouder Opstellen van de…

JUL
4
2024

Vacature verzorger

Wij zijn op zoek naar een toegewijde verzorger om ons team te ondersteunen.   Wat wij bieden: Een vergoeding voor je inzet en tijd Een gezellige en sportieve werkomgeving Mogelijkheid om deel uit te maken van een hecht team Kansen voor persoonlijke ontwikkeling en training   Taken en verantwoordelijkheden: Verlenen van eerste hulp bij blessures…

JUN
30
2024

Kantine wederom geopend tijdens de wedstrijd van Oranje

JUN
30
2024

Kantinefeest na recreatief toernooi

Na het recreatief toernooi op zaterdag 13 juli a.s. sluiten we het seizoen feestelijk af. Zijn jullie erbij? Tot dan!

JUN
26
2024

Samenwerking v.v. Altena en v.v. Almkerk nieuw leven ingeblazen

Al jaren zijn wij met v.v. Altena en v.v. Almkerk in overleg over een mogelijke fusie en nu lijkt er in dit plan eindelijk wat schot te komen. Op 18 juni heeft het college de plannen voor nieuwe woningen op drie plekken in Almkerk namelijk voorgelegd aan de gemeenteraad. Van deze nieuwe woningen zou een…

JUN
25
2024

Kantine vanavond geopend

De kantine is vanavond geopend vanaf 17.00 uur. Dit geldt zowel voor de bar als de keuken. De keuken zal tot 19.00 uur geopend zijn. Zien we jullie vanavond weer tijdens de wedstrijd van Oranje?

JUN
20
2024

Nederland - Frankrijk in de kantine

Ook de 2e EK wedstrijd zal bij ons in de kantine te zien zijn. Deze gaat morgen dan ook al om 19.00 uur open. De bar is uiteraard geopend en ook de keuken zal open zijn voor snacks. Voor de wedstrijd kunnen er lootjes gekocht worden en ook worden er oranjeshots verkocht. Kom jij ook…