VV ALTENA NIEUWS

Jo19-1; Gelijk spel met ruw randje.

Door Jan-Wim Schouten

8 maart 2020

We togen af naar HSSC’61 in Hei en Boeicop. We speelden op kunstgras(met kurk) die door de regenval van de laatste dagen zeer zompig aanvoelde waardoor het enigszins ‘zwaar’ te bespelen was. Na het laatste verlies tegen Woudrichem, waarbij de wedstrijd voor Altena nooit echt op gang kwam, was de boodschap nu wel duidelijk dat er punten gehaald moesten worden, scherpte en inzet was dus geboden.

HCCC’61 begon voortvarend en nam het initiatief. Er werd door hun hoog druk gezet, vooral de achterhoede had daar in de beginfase behoorlijk moeite mee. In de openingsfase wist HSSC’61 te profiteren en scoorde na vijf minuten de openingsgoal. Dit is niet nieuw voor onze ploeg; een vroege tegen treffer gebeurt vaker……..! Het was ook dit maal het sein dat er een schepje bovenop moest en dat gebeurde ook. Altena ging beter voetballen en op zoek naar de gelijkmaker en die kwam er. Na een prima aanval en een solide afronding werd de stand op 1-1 gebracht. Met deze stand gingen we rusten. Na rust was er meer controle op de tegenstander en we kregen het betere van het spel. Met kort dekken en prima combinaties domineerden de jongens het middenveld en na een aanval uit het boekje werd de voorsprong gepakt, 1-2. In de zeventigste minuut kreeg HSSC’61 een cadeautje; een keurige sliding op de bal binnen de zestien werd door de scheidsrechter beoordeeld als overtreding en hij gaf een penalty. HSSC’61 pakte het cadeau graag uit want ze waren op dat moment de onderliggende partij (2-2). De scheidsrechter had in deze pot een prominente rol. Hij floot deze wedstrijd waarschijnlijk met de beste bedoelingen maar raakte in de eindfase de grip op de wedstrijd kwijt en voelde zich genoodzaakt om, vooral voor ´praten tegen de scheidsrechter´, een aantal keren geel te geven aan spelers van beide ploegen. Op zich jammer dat het zo liep want het was een mooi duel tussen twee gelijkwaardige ploegen.

Gezien het totaalbeeld van de wedstrijd was het gelijkspel wellicht terecht maar gezien een aantal zaken die zich af hadden afgespeeld voelde het voor Altena toch als punt verlies. De neutrale toeschouwer moet z’n oordeel maar vellen.

Bjorn en Giliam waren ziek, Jesper deed mee met de Jo17-1, Ronan nog steeds uitgeschakeld.

Aankomende wedstrijd; 15 mrt, thuis tegen BZS J019-1. aanvang 12:00 uur.

 

 

 

MEI
30
2023

Oproep scheidsrechters Altena Cup 3-6

Voor a.s. zaterdag 3-6 zijn wij nog op zoek naar een aantal scheidsrechters die een wedstrijd willen fluiten tijdens de Altena Cup voor de JO12. Het toernooi duurt ongeveer van 09.00 tot 13.00 uur. Ben jij beschikbaar? Laat het ons dan weten via info@vvaltena.nl.

MEI
30
2023

Klusdag 1-7 a.s.

Beste leden, Onze vereniging kan niet functioneren zonder alle faciliteiten, zoals de kleedkamers, de kantine, de commissiekamer, ect. Het onderhoud hiervan vergt veel werk en komt vaak terecht op de schouders van dezelfde groep dagelijkse vrijwilligers, een groep die wel eens de hulp van andere of extra vrijwilligers kan gebruiken. Onder het motto “vele handen…

MEI
29
2023

Altena versterkt zich met Jari Langermans

De Technische Commissie is verheugd te kunnen mededelen dat Jari Langermans volgend seizoen de selectie komt versterken. De Spits met een verleden bij Right OH en Waspik komt over van RFC. Op de foto is Jari te zien met club icoon Gerrit de Heus. We wensen Jari veel plezier, succes en doelpunten toe.

MEI
28
2023

Kampioenen seizoen 22/23 - JO13-2 Altena/Almkerk

Wat hebben die jongens voetbalminnende mensen veel prachtige wedstrijden laten zien, met heel veel doelpunten in de eerste twee competities. Dit elftal is onder leiding van Mathijn Duijzer en Jens schouten 3 keer kampioen geworden in 1 seizoen. Voor het eerste jaar op een heel veld, buitenspelregel en ingooien van de 5e klas naar de…

MEI
27
2023

Voetballer van het jaar verkiezing vv Altena 2022 - 2023

Met de laatste wedstrijd gespeeld te hebben is nu ook bekend wie de De voetballer van het jaar verkiezing van t´Hoekske heeft  gewonnen. Melis Kocan werd met miniem verschil eerste hij  was lange tijd met Brian de Graaf gewikkeld om de eerste plaats maar uiteindelijk wist Melis toch de meeste punten te halen. Brian de…

MEI
27
2023

Altena doet sportieve plicht tegen Schelluinen en neemt met opgeheven hoofd afscheid van tweede klasse

 Altena kan de tweede klasse met opgeheven hoofd verlaten. Onder het toeziend oog van interim-trainer Marinus van der Pijl, die voor het laatst op de bank zat, kwamen de Nieuwendijkers tot een 4-2 overwinning op Schelluinen. Voor de 1-0 zorgde Joeri van Dinteren. De 2-0 kwam op naam van Michael Abraham. Na de rust sloot…

MEI
24
2023

Reminder vrijwilligersavond 2-6

Volgende week vrijdag staat de jaarlijkse vrijwilligersavond weer op de planning. Heb jij dit seizoen vrijwilligerswerk verricht bij onze mooie club, dan ben je hierbij van harte welkom. De inloop is vanaf 18.00 uur en jullie aanhang is ook welkom. Je hoeft je hiervoor niet aan te melden. Tot dan!

MEI
23
2023

Ideeënbox voor evenementen

Volgend seizoen mag er volgens ons als bestuur wel weer wat meer leven in de brouwerij in onze mooie kantine. Daarom zijn wij benieuwd naar jullie mening. Wat voor evenementen zouden jullie volgend jaar graag georganiseerd zien? Schroom niet en laat je ideeën achter via onderstaand formulier: https://forms.gle/cADr5u1zXBTr6ygs8  

MEI
22
2023

Recreatief Toernooi

Op zaterdag 8 juli a.s. wordt het traditionele Recreatief Toernooi 7 tegen 7 weer georganiseerd. Dit jaarlijks terugkerende toernooi staat in het teken van gezelligheid, sportiviteit en respect, waarbij natuurlijk de gezonde wil om te winnen aanwezig mag zijn. Het toernooi start rond 10.00 uur. Naar aanleiding van het succes van vorige jaren is er…

MEI
22
2023

JO12-1 kampioen

Afgelopen zaterdag vierde de JO12-1 hun kampioenschap. Het was een pittige wedstrijd, maar nadat het fluitsignaal klonk, was het eindelijk tijd voor een rondje op de platte kar en een frietje met een lekkere snack. Het kampioenschap haalde zelfs de krant!