VV ALTENA NIEUWS

Jo19-1; overtuigende zege

Door Jan-Wim Schouten

2 februari 2020

De voorjaars competitie is zwaarder dan de eerste competitie helft door de mix die gemaakt is van de 1e en 2e klasse. Zaterdag stond de eerste test op het competitie programma; Thuis tegen MVV’58, een ploeg afkomstig uit de 1e klasse. Er zat opvallend veel lengte bij de tegenstander. De eerste helft nam Altena een wat afwachtende houding aan; ‘eerst maar eens kijken wat voor vlees we in de kuip hebben’, waardoor MVV’58 voornamelijk op onze helft speelde. Door geconcentreerd verdedigen kwamen er geen echte kansen voor MVV’58, hoogstens wat dreigende situaties. In de 20e minuut was het toch MVV’58 wat de score wist te openen. Een prima aangesneden bal verraste onze verdediging en werd fraai over de keeper gelobd, 0-1.  Onze jongens lieten het er niet bij zitten en er kwamen wat meer aanvallende impulsen in de ploeg. Grote kansen kreeg Altena niet tot een gelukkig moment uit een corner. De bal viel niet echt lekker maar de keeper verkeek zich en ging via z’n handschoenen het doel in. ‘T was wat gelukkig, maar hij telde wel, 1-1.

Met deze stand gingen we rusten. Na de rust liet Altena alle schroom van zich afvallen. ‘De lange bal’ werd ingeruild voor goed positie spel en dat leverde prima voetbal op. Mooie combinaties leidden tot mogelijkheden en kansen. Altena wist de voorsprong te pakken en uit te lopen naar 3-1. Een zeer verdiende overwinning.

Jesper deed mee met de Jo17-1 en Ronan is nog steeds uitgeschakeld. Verder verschenen alle anderen aan de warming up; Jeroen en Dylan konden de wedstrijd niet aanvangen door lichte blessures.

Aankomende wedstrijd; 8 feb GJS uit, aanvang 11:15 uur.

MEI
30
2023

Oproep scheidsrechters Altena Cup 3-6

Voor a.s. zaterdag 3-6 zijn wij nog op zoek naar een aantal scheidsrechters die een wedstrijd willen fluiten tijdens de Altena Cup voor de JO12. Het toernooi duurt ongeveer van 09.00 tot 13.00 uur. Ben jij beschikbaar? Laat het ons dan weten via info@vvaltena.nl.

MEI
30
2023

Klusdag 1-7 a.s.

Beste leden, Onze vereniging kan niet functioneren zonder alle faciliteiten, zoals de kleedkamers, de kantine, de commissiekamer, ect. Het onderhoud hiervan vergt veel werk en komt vaak terecht op de schouders van dezelfde groep dagelijkse vrijwilligers, een groep die wel eens de hulp van andere of extra vrijwilligers kan gebruiken. Onder het motto “vele handen…

MEI
29
2023

Altena versterkt zich met Jari Langermans

De Technische Commissie is verheugd te kunnen mededelen dat Jari Langermans volgend seizoen de selectie komt versterken. De Spits met een verleden bij Right OH en Waspik komt over van RFC. Op de foto is Jari te zien met club icoon Gerrit de Heus. We wensen Jari veel plezier, succes en doelpunten toe.

MEI
28
2023

Kampioenen seizoen 22/23 - JO13-2 Altena/Almkerk

Wat hebben die jongens voetbalminnende mensen veel prachtige wedstrijden laten zien, met heel veel doelpunten in de eerste twee competities. Dit elftal is onder leiding van Mathijn Duijzer en Jens schouten 3 keer kampioen geworden in 1 seizoen. Voor het eerste jaar op een heel veld, buitenspelregel en ingooien van de 5e klas naar de…

MEI
27
2023

Voetballer van het jaar verkiezing vv Altena 2022 - 2023

Met de laatste wedstrijd gespeeld te hebben is nu ook bekend wie de De voetballer van het jaar verkiezing van t´Hoekske heeft  gewonnen. Melis Kocan werd met miniem verschil eerste hij  was lange tijd met Brian de Graaf gewikkeld om de eerste plaats maar uiteindelijk wist Melis toch de meeste punten te halen. Brian de…

MEI
27
2023

Altena doet sportieve plicht tegen Schelluinen en neemt met opgeheven hoofd afscheid van tweede klasse

 Altena kan de tweede klasse met opgeheven hoofd verlaten. Onder het toeziend oog van interim-trainer Marinus van der Pijl, die voor het laatst op de bank zat, kwamen de Nieuwendijkers tot een 4-2 overwinning op Schelluinen. Voor de 1-0 zorgde Joeri van Dinteren. De 2-0 kwam op naam van Michael Abraham. Na de rust sloot…

MEI
24
2023

Reminder vrijwilligersavond 2-6

Volgende week vrijdag staat de jaarlijkse vrijwilligersavond weer op de planning. Heb jij dit seizoen vrijwilligerswerk verricht bij onze mooie club, dan ben je hierbij van harte welkom. De inloop is vanaf 18.00 uur en jullie aanhang is ook welkom. Je hoeft je hiervoor niet aan te melden. Tot dan!

MEI
23
2023

Ideeënbox voor evenementen

Volgend seizoen mag er volgens ons als bestuur wel weer wat meer leven in de brouwerij in onze mooie kantine. Daarom zijn wij benieuwd naar jullie mening. Wat voor evenementen zouden jullie volgend jaar graag georganiseerd zien? Schroom niet en laat je ideeën achter via onderstaand formulier: https://forms.gle/cADr5u1zXBTr6ygs8  

MEI
22
2023

Recreatief Toernooi

Op zaterdag 8 juli a.s. wordt het traditionele Recreatief Toernooi 7 tegen 7 weer georganiseerd. Dit jaarlijks terugkerende toernooi staat in het teken van gezelligheid, sportiviteit en respect, waarbij natuurlijk de gezonde wil om te winnen aanwezig mag zijn. Het toernooi start rond 10.00 uur. Naar aanleiding van het succes van vorige jaren is er…

MEI
22
2023

JO12-1 kampioen

Afgelopen zaterdag vierde de JO12-1 hun kampioenschap. Het was een pittige wedstrijd, maar nadat het fluitsignaal klonk, was het eindelijk tijd voor een rondje op de platte kar en een frietje met een lekkere snack. Het kampioenschap haalde zelfs de krant!