VV ALTENA NIEUWS

Jo19-1 zakt door het ijs

Door Jan-Wim Schouten

16 februari 2020

We speelden thuis op het hoofdveld met prima voetbalweer en gezien de resultaten van de twee laatste wedstrijden waren we nu ook hoopvol gestemd over een goed resultaat. De tegenstander, Woudrichem Jo19-1, was voor ons geen onbekende, we speelden er al twee keer eerder tegen dit seizoen, voor de beker en competitie, die we ook twee keer wonnen op overtuigende wijze waarvan de laatste met 8-0. Misschien was het de gedachte die heerste; ‘dit doen we wel ff”. Maar dat liep iets anders dan gepland. Het lukte Altena geen moment om in de wedstrijd te komen. De beleving en de passie van de laatste wedstrijden was er vandaag niet. Het was niet zozeer dat Woudrichem zo geweldig speelde, het was vooral Altena dat als team geen grip kreeg op zichzelf en te weinig spelers die hun normale niveau haalden. Dat we met 0-0 de rust gingen was vooral te danken aan onze keeper die een aantal keren knap redde. De tweede helft werd er harder gewerkt maar werd het vertoonde spel niet beter. Woudrichem wist te profiteren en liet de 0-1 op het scorebord noteren. De enige kans die Altena kreeg was een foute terugspeelbal die werd onderschept maar het lukte niet om van dit buitenkansje te profiteren. In de eindfase, met nog zo’n 15 minuten te spelen, kwam Woudrichem met een man minder te staan door een rode kaart. Altena was niet bij machte het overtal uit te buiten en kreeg zelfs nog de 0-2 om de oren. Woudrichem was de terechte winnaar.

Een totale off-day met onduidelijke oorzaak; soms gebeurt dat. Iederéén goed in de spiegel kijken en weer door……

Jovanny deed niet mee ivm ziekte, Jesper speelde mee met de Jo17-1, Ronan nog steeds uitgeschakeld, Jorik niet aanwezig ivm school activiteiten.

Volgende wedstrijd; 29 feb vriendschappelijk uit tegen GDC Jo19-1, aanvang 12:15 uur.

MEI
30
2023

Oproep scheidsrechters Altena Cup 3-6

Voor a.s. zaterdag 3-6 zijn wij nog op zoek naar een aantal scheidsrechters die een wedstrijd willen fluiten tijdens de Altena Cup voor de JO12. Het toernooi duurt ongeveer van 09.00 tot 13.00 uur. Ben jij beschikbaar? Laat het ons dan weten via info@vvaltena.nl.

MEI
30
2023

Klusdag 1-7 a.s.

Beste leden, Onze vereniging kan niet functioneren zonder alle faciliteiten, zoals de kleedkamers, de kantine, de commissiekamer, ect. Het onderhoud hiervan vergt veel werk en komt vaak terecht op de schouders van dezelfde groep dagelijkse vrijwilligers, een groep die wel eens de hulp van andere of extra vrijwilligers kan gebruiken. Onder het motto “vele handen…

MEI
29
2023

Altena versterkt zich met Jari Langermans

De Technische Commissie is verheugd te kunnen mededelen dat Jari Langermans volgend seizoen de selectie komt versterken. De Spits met een verleden bij Right OH en Waspik komt over van RFC. Op de foto is Jari te zien met club icoon Gerrit de Heus. We wensen Jari veel plezier, succes en doelpunten toe.

MEI
28
2023

Kampioenen seizoen 22/23 - JO13-2 Altena/Almkerk

Wat hebben die jongens voetbalminnende mensen veel prachtige wedstrijden laten zien, met heel veel doelpunten in de eerste twee competities. Dit elftal is onder leiding van Mathijn Duijzer en Jens schouten 3 keer kampioen geworden in 1 seizoen. Voor het eerste jaar op een heel veld, buitenspelregel en ingooien van de 5e klas naar de…

MEI
27
2023

Voetballer van het jaar verkiezing vv Altena 2022 - 2023

Met de laatste wedstrijd gespeeld te hebben is nu ook bekend wie de De voetballer van het jaar verkiezing van t´Hoekske heeft  gewonnen. Melis Kocan werd met miniem verschil eerste hij  was lange tijd met Brian de Graaf gewikkeld om de eerste plaats maar uiteindelijk wist Melis toch de meeste punten te halen. Brian de…

MEI
27
2023

Altena doet sportieve plicht tegen Schelluinen en neemt met opgeheven hoofd afscheid van tweede klasse

 Altena kan de tweede klasse met opgeheven hoofd verlaten. Onder het toeziend oog van interim-trainer Marinus van der Pijl, die voor het laatst op de bank zat, kwamen de Nieuwendijkers tot een 4-2 overwinning op Schelluinen. Voor de 1-0 zorgde Joeri van Dinteren. De 2-0 kwam op naam van Michael Abraham. Na de rust sloot…

MEI
24
2023

Reminder vrijwilligersavond 2-6

Volgende week vrijdag staat de jaarlijkse vrijwilligersavond weer op de planning. Heb jij dit seizoen vrijwilligerswerk verricht bij onze mooie club, dan ben je hierbij van harte welkom. De inloop is vanaf 18.00 uur en jullie aanhang is ook welkom. Je hoeft je hiervoor niet aan te melden. Tot dan!

MEI
23
2023

Ideeënbox voor evenementen

Volgend seizoen mag er volgens ons als bestuur wel weer wat meer leven in de brouwerij in onze mooie kantine. Daarom zijn wij benieuwd naar jullie mening. Wat voor evenementen zouden jullie volgend jaar graag georganiseerd zien? Schroom niet en laat je ideeën achter via onderstaand formulier: https://forms.gle/cADr5u1zXBTr6ygs8  

MEI
22
2023

Recreatief Toernooi

Op zaterdag 8 juli a.s. wordt het traditionele Recreatief Toernooi 7 tegen 7 weer georganiseerd. Dit jaarlijks terugkerende toernooi staat in het teken van gezelligheid, sportiviteit en respect, waarbij natuurlijk de gezonde wil om te winnen aanwezig mag zijn. Het toernooi start rond 10.00 uur. Naar aanleiding van het succes van vorige jaren is er…

MEI
22
2023

JO12-1 kampioen

Afgelopen zaterdag vierde de JO12-1 hun kampioenschap. Het was een pittige wedstrijd, maar nadat het fluitsignaal klonk, was het eindelijk tijd voor een rondje op de platte kar en een frietje met een lekkere snack. Het kampioenschap haalde zelfs de krant!