VV ALTENA NIEUWS

Lekker voetballen op zaterdag… Niet zonder de vrijwilligers!!

Door Amy De Graaf

15 september 2023

Het is zo vanzelfsprekend, op zaterdag lekker een balletje trappen. Maar om dit te realiseren zijn de vrijwilligers van Altena dagelijks in de weer. Een voorbeeld hiervan is een “werkdag” zoals vandaag. Allereerst werd de kantine klaargemaakt voor de bingo. Alle tafels werden van buiten gehaald en schoongemaakt en alles werd ingericht om vanavond weer in een volle kantine bingo te kunnen spelen. Arie ging vervolgens alle velden krijten. HSM kwam langs om het hoofdveld te borstelen en de gemeente kwam de drainage doorspuiten. Alle velden werden voorzien van vlaggen en op het C-veld zijn in de bosjes inhammen gemaakt zodat iedere bal gemakkelijk is terug te vinden. Ook zijn alle kleedkamers schoon- en klaargemaakt. Zo kan iedereen morgen weer lekker als vanzelfsprekend een balletje trappen… dankzij onze vrijwilligers!

 

OKT
3
2023

Kersttoernooi in de Crosser 28 t/m 30 december

Ook dit jaar is er weer een Kersttoernooi in de Crosser. Naast vv Sleeuwijk, Kozakken Boys en vv Altena zal ook vv Almkerk met de gehele jeugd deelnemen aan de 49e editie van het wel bekende Kersttoernooi. Het toernooi zal dit jaar weer georganiseerd worden voor de gehele jeugd. Dus voor alle teams van O7…

OKT
2
2023

Pupil van de week Henk van Drunen

Zaterdag 7 oktober staat er weer een competitiewedstrijd voor Altena 1 op het programma met als tegenstander BLC 1. De wedstrijd begint om 14.30 uur en pupil van de week is Henk van Drunen. Henk is 9 jaar oud en hij zit in groep 6 van de Regenboogschool in Nieuwendijk. Hij speelt in de JO10-1…

OKT
1
2023

Tonny de Wit tijdens reünie verrast als Lid van Verdienste.

Tijdens de reünie van de Altena dames teams uit de jaren 70 en 80 afgelopen zaterdag is Tonny de Wit benoemd als Lid van Verdienste van onze vereniging. Tonny werd door voorzitter Cor Geelhoedt verrast met een oorkonde, bloemen, cadeaubon en mooie woorden van waardering. Tonny was begin jaren 70 de oprichtster van het damesteam…

OKT
1
2023

Woudrichem in dying seconds van hectische derby tóch nog naast Altena

• In de eerste helft was Altena nog heer en meester bij Woudrichem. Het wegzenden van Tristan van Noorloos met rood zette de boel echter op zijn kop. Na de rust kwam Woudrichem terug in de wedstrijd, maar leken de Nieuwendijkers toch aan het langste eind te trekken. Tot Mike van Wouwen diep in de…

SEP
29
2023

Week van de scheidsrechter

Van 30 september tot en met 8 oktober vindt dit jaar de ‘Week van de Scheidsrechter’ plaats en is het moment daar dat we onze (assistent-)scheidsrechters op het veld en in de zaal weer de eer geven die hen toekomt. Zonder scheidsrechters, geen wedstrijden! De ‘Week van de Scheidsrechter’ is een sportbreed initiatief waarbij het uitspreken…

SEP
27
2023

Kantine open tijdens darttoernooi

A.s. vrijdag 29 september staat het darttoernooi op het programma. De kantine is dan ook geopend vanaf 19.00 uur. Alle deelnemers hebben inmiddels een mail gehad met alle informatie. Ook als je niet deelneemt aan het toernooi ben je natuurlijk van harte welkom in de kantine om gezellig een drankje te komen drinken. Tot vrijdag!

SEP
18
2023

Feestavond 7 oktober a.s.

Nu alle bekerwedstrijden gespeeld zijn, staat de competitie weer voor de deur. Dat betekent ook dat het weer tijd wordt voor een feestje! Op 7 oktober a.s. barst het feest weer los in de kantine, direct na de wedstrijd Altena 1 – BLC 1. Trek je lekkerste outfit aan en kom gezellig een drankje drinken…

SEP
16
2023

Altena door naar de volgende ronde in de beker.

Altena is door naar de knockoutfase van de districtsbeker Zuid I. Altena was al door naar de volgende ronde ongeacht de uitslag bij Arkel. De Nieuwendijkers begonnen erg lauw en keken tegen een 2-0 achterstand aan. Vervolgens deed Altena een stapje bij en draaide de score nog naar 2-3. Voor Altena scoorden Brian de Graaf,…

SEP
12
2023

Rabo ClubSupport actie

Leden van Altena Bommelerwaard kunnen tot en met 26 september hun stem uitbrengen op de club die zij een warm hart toe dragen. Hoe meer stemmen er op een club uitgebracht worden, des te hoger de bijdrage die de club ontvangt. Graag vragen we jullie daarom een stem uit te brengen op onze mooie club.…

SEP
10
2023

FIFA toernooi 20 oktober a.s.

Op vrijdagmiddag 20 oktober a.s. wordt er in de kantine van v.v. Altena een FIFA toernooi georganiseerd voor de jeugd van 13.30 tot 16.30 uur. De kosten om hieraan deel te nemen betreffen € 5,- p.p. We hopen natuurlijk dat zoveel mogelijk kinderen zich aanmelden en dat we er met zijn allen een gezellige middag…