VV ALTENA NIEUWS

Mixtoernooi v.v. Altena

Door Amy De Graaf

28 november 2023

Mixtoernooi v.v. Altena

Zaterdag 6 januari 2024

Van 14:00 uur tot en met 17:00 uur

NIEUWENDIJK – Luid het nieuwe jaar in met sportiviteit en gezelligheid tijdens het Mixtoernooi van VV Altena op zaterdag 6 januari 2024! We nodigen jou, je teamgenoten en iedereen binnen en buiten onze geweldige voetbalclub uit om deel te nemen aan dit bruisende evenement.

 

Na het overweldigende succes van voorgaande jaren gaan we opnieuw voor een spetterende editie van ons Mixtoernooi. Een uitgelezen kans om niet alleen jouw voetbalkwaliteiten te laten zien, maar ook om samen met spelers van diverse teams een onvergetelijke dag te beleven. Dit is dé gelegenheid om nieuwe vriendschappen te sluiten binnen de club en onze verbondenheid te versterken.

 

Alle seniorenelftallen, de 35+, 45+, het dameselftal, rustende leden en de JO19/JO17 junioren worden van harte uitgenodigd om deel te nemen. En omdat delen het thema is, moedigen we je aan om vrienden en familie mee te brengen als introducees.

 

De teams worden met zorg samengesteld door onze toernooicommissie, met als doel een mooie mix van talent en ervaring. Schrijf jezelf en eventuele introducees uiterlijk 3 januari in via https://forms.office.com/e/C5mdfx65Zg. De inschrijfkosten bedragen slechts €2,- per deelnemer, en natuurlijk staat daar een smakelijke beloning tegenover.

 

We trappen de eerste wedstrijd af om 14:00 uur, en de laatste wedstrijd zal rond 17:00 uur gespeeld worden. Daarna is het tijd voor een korte Nieuwjaarsspeech en de start van een onvergetelijke feestavond. Mis dit feestelijke begin van het nieuwe jaar niet en zorg dat je erbij bent!

Tot ziens op zaterdag 6 januari, klaar voor een sportief en gezellig Nieuwjaarsfestijn bij v.v. Altena!

MAR
3
2024

Pupil van de week Jens van Haaften

Zaterdag 9 maart staat er weer een competitiewedstrijd voor Altena 1 op het programma met als tegenstander Oss 1920 1. De wedstrijd begint om 14.30 uur en pupil van de week is Jens van Haaften. Jens is 8 jaar oud en ze zit in groep 5 van de Regenboogschool in Nieuwendijk. Hij is spits in…

MAR
2
2024

Hattrick Jorik Zuidweg leidt Altena naar winst bij BLC

 Na de zwakke derby tegen Woudrichem herstelde Altena zich zaterdag bij BLC met 1-3. Verantwoordelijk was Jorick Zuidweg met een valse hattrick. Zuidweg scoorde drie keer. “We hebben van de week goed getraind en dat kwam er in de wedstrijd uit”, aldus woordvoerder Wim de Graaf. “Het ging boven verwachting.” De Graaf kon nog vermelden…

FEB
26
2024

Inschrijving Crazy Bingo geopend

Toe aan een serieus potje Bingo? Kom dan vooral niet naar ‘The Crazy Bingo Show’. Wil je bingo spelen, volop lachen en een feessie bouwen? Dan zit je goed bij de Crazy Bingo in de kantine van v.v. Altena op vrijdagavond 5 april a.s. De knotsgekke gastheer Johnny Talento zingt, kletst, grapt en grolt deze…

FEB
25
2024

Woudrichem verslaat Altena in levendige derby met 1-3

 Het was er op of eronder voor Altena en Woudrichem in de derby. De bezoekers uit Woudrichem waren de Nieuwendijkers de baas met 1-3 en stegen naar de zesde plaats. Altena zakte naar de laatste plaats. “Lekker gedaan mannen”, klonk het bij Woudrichem, nadat belangrijke punten binnen waren met de 1-3 winst. Bert Schouten had…

FEB
21
2024

Pupil van de week Liva Duijzer

Zaterdag 24 februari staat er weer een competitiewedstrijd voor Altena 1 op het programma met als tegenstander Woudrichem 1. De wedstrijd begint om 14.30 uur en pupil van de week is Liva Duijzer. Liva is 8 jaar oud en ze zit in groep 5 van de Regenboogschool in Nieuwendijk. Ze is verdediger in de JO9-2.…

FEB
19
2024

Wijziging in de evenementenkalender

Er is een kleine wijziging in de evenementenkalender. Altena’s got Talent (het evenement dat gepland stond op 12 april) wordt vervangen door een voetbalclinic voor de jeugd op woensdag 24 april. Meer informatie hierover volgt binnenkort.

FEB
17
2024

Pak slaag voor Altena

 Altena kreeg zaterdag een flink pak slaag. Het werd 5-1 voor Dongen. Bij de rust was het al 3-0. Na de rust speelden de Nieuwendijkers een stuk beter. Jorik Zuidweg kopte van dichtbij echter recht op de keeper van Dongen. Verder dan de 5-1 uit een vrije trap van Sem van der Pijl kwam Altena,…

FEB
8
2024

Grootste gedeelte staf blijft Altena trouw

De Technische Commissie is bijzonder verheugd dat Jeffrey de Zwart, Jan Wim Schouten, Ronald Oskam , Henk Smits en Frans de Vries ook volgend seizoen hun werkzaamheden voor de selectie zullen voortzetten. Zo blijft bijna de complete staf in tact en kunnen we verder bouwen met onze selectie. We danken alle betrokkenen voor het vertrouwen…

FEB
4
2024

Pub Quiz v.v. Altena laatste plekken

Voor de Pub Quiz bij v.v. Altena op vrijdag 8 maart zijn nog slechts enkele plekken beschikbaar. Vergeet je team dus niet in te schrijven via onderstaande link. VOL = VOL. Zien we je dan? https://forms.gle/XJwJGoMQuXxzkhYc7

JAN
27
2024

Altena boekte nipte overwinning op ONI

 Het lijkt er op dat Altena de slag te pakken begint te krijgen in de derde klasse. Tegen ONI volgde zaterdag de derde winst op rij met 1-0. “We hebben er hard voor moeten werken met de jonge ploeg”, aldus voorzitter Cor Geelhoedt. “Beide ploegen waren verder aan elkaar gewaagd, al hadden wij het betere…