VV ALTENA NIEUWS

Nieuwe wedstrijdsecretaris voor de jeugdafdeling van v.v. Altena

Door Benjamin Kuijten

11 januari 2015

Na een periode van 10 seizoenen neemt Jaap van Elzelingen met ingang van 19 januari 2015 afscheid als wedstrijdsecretaris van de jeugdafdeling van v.v. Altena. Zijn plaats wordt op die datum ingenomen door Jos van Dongen, die al vanaf augustus 2014 door Jaap is ingewerkt.

 

Met Jaap en Jos is afgesproken dat Jaap het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd nog tot het einde van dit voetbalseizoen vanaf de zijlijn blijft volgen en dat hij, indien nodig, zijn advies zal geven of assistentie zal verlenen.

 

De voorbereiding voor het E- en F-toernooi op zaterdag 30 mei en de inschrijvingen voor de uittoernooien voor dit voetbalseizoen worden nog door Jaap voor zijn rekening genomen.

 

In de mail die Jaap dit weekeinde naar alle betrokkenen heeft gestuurd sluit hij af met de volgende, nu al bijna legendarische woorden:

 

“Via dit bericht wil ik alle leiders, trainers, leden van de jeugdcommissie, de TJC'ers, het damescomité, het bestuur en een ieder waar ik mee te maken heb gehad tijdens de periode van het wedstrijdsecretaris zijn, hartelijk bedanken voor de prettige samenwerking. Ik het het graag gedaan en het altijd ervaren als een hobby.

 

Soms moet je ook realist zijn. Als wedstrijdsecretaris moet je je dagelijks voor 100% in kunnen zetten. Het gaat me steeds meer moeite kosten om de benodigde tijd te vinden. Nu Jos bereid is deze functie op zich te nemen, kan ik met een gerust hart afstand nemen. Ik heb er vertrouwen in dat het wedstrijdsecretariaat bij Jos in goede handen is. Als jullie er nu maar voor zorgen je netjes te gedragen, dan………………………komt het zeker goed.”

 

Vanaf deze plaats rest (voorlopig) niets anders dan Jaap, met weemoed in het hart, te bedanken voor het fantastische werk dat hij voor de club heeft verricht. En aan de andere kant heten we Jos van harte welkom als nieuwe wedstrijdsecretaris voor de jeugdafdeling van v.v. Altena.  

 

MAR
3
2024

Pupil van de week Jens van Haaften

Zaterdag 9 maart staat er weer een competitiewedstrijd voor Altena 1 op het programma met als tegenstander Oss 1920 1. De wedstrijd begint om 14.30 uur en pupil van de week is Jens van Haaften. Jens is 8 jaar oud en ze zit in groep 5 van de Regenboogschool in Nieuwendijk. Hij is spits in…

MAR
2
2024

Hattrick Jorik Zuidweg leidt Altena naar winst bij BLC

 Na de zwakke derby tegen Woudrichem herstelde Altena zich zaterdag bij BLC met 1-3. Verantwoordelijk was Jorick Zuidweg met een valse hattrick. Zuidweg scoorde drie keer. “We hebben van de week goed getraind en dat kwam er in de wedstrijd uit”, aldus woordvoerder Wim de Graaf. “Het ging boven verwachting.” De Graaf kon nog vermelden…

FEB
26
2024

Inschrijving Crazy Bingo geopend

Toe aan een serieus potje Bingo? Kom dan vooral niet naar ‘The Crazy Bingo Show’. Wil je bingo spelen, volop lachen en een feessie bouwen? Dan zit je goed bij de Crazy Bingo in de kantine van v.v. Altena op vrijdagavond 5 april a.s. De knotsgekke gastheer Johnny Talento zingt, kletst, grapt en grolt deze…

FEB
25
2024

Woudrichem verslaat Altena in levendige derby met 1-3

 Het was er op of eronder voor Altena en Woudrichem in de derby. De bezoekers uit Woudrichem waren de Nieuwendijkers de baas met 1-3 en stegen naar de zesde plaats. Altena zakte naar de laatste plaats. “Lekker gedaan mannen”, klonk het bij Woudrichem, nadat belangrijke punten binnen waren met de 1-3 winst. Bert Schouten had…

FEB
21
2024

Pupil van de week Liva Duijzer

Zaterdag 24 februari staat er weer een competitiewedstrijd voor Altena 1 op het programma met als tegenstander Woudrichem 1. De wedstrijd begint om 14.30 uur en pupil van de week is Liva Duijzer. Liva is 8 jaar oud en ze zit in groep 5 van de Regenboogschool in Nieuwendijk. Ze is verdediger in de JO9-2.…

FEB
19
2024

Wijziging in de evenementenkalender

Er is een kleine wijziging in de evenementenkalender. Altena’s got Talent (het evenement dat gepland stond op 12 april) wordt vervangen door een voetbalclinic voor de jeugd op woensdag 24 april. Meer informatie hierover volgt binnenkort.

FEB
17
2024

Pak slaag voor Altena

 Altena kreeg zaterdag een flink pak slaag. Het werd 5-1 voor Dongen. Bij de rust was het al 3-0. Na de rust speelden de Nieuwendijkers een stuk beter. Jorik Zuidweg kopte van dichtbij echter recht op de keeper van Dongen. Verder dan de 5-1 uit een vrije trap van Sem van der Pijl kwam Altena,…

FEB
8
2024

Grootste gedeelte staf blijft Altena trouw

De Technische Commissie is bijzonder verheugd dat Jeffrey de Zwart, Jan Wim Schouten, Ronald Oskam , Henk Smits en Frans de Vries ook volgend seizoen hun werkzaamheden voor de selectie zullen voortzetten. Zo blijft bijna de complete staf in tact en kunnen we verder bouwen met onze selectie. We danken alle betrokkenen voor het vertrouwen…

FEB
4
2024

Pub Quiz v.v. Altena laatste plekken

Voor de Pub Quiz bij v.v. Altena op vrijdag 8 maart zijn nog slechts enkele plekken beschikbaar. Vergeet je team dus niet in te schrijven via onderstaande link. VOL = VOL. Zien we je dan? https://forms.gle/XJwJGoMQuXxzkhYc7

JAN
27
2024

Altena boekte nipte overwinning op ONI

 Het lijkt er op dat Altena de slag te pakken begint te krijgen in de derde klasse. Tegen ONI volgde zaterdag de derde winst op rij met 1-0. “We hebben er hard voor moeten werken met de jonge ploeg”, aldus voorzitter Cor Geelhoedt. “Beide ploegen waren verder aan elkaar gewaagd, al hadden wij het betere…