VV ALTENA NIEUWS

Verklaring Omtrent Gedrag (VOG)

Door Christiaan Flikweert

19 februari 2018

Als onderdeel van haar beleid wil het bestuur van v.v. Altena alle vrijwilligers van 16 jaar en ouder die direct of indirect contact hebben met minderjaren (alle leiders, trainers, alle leden van activiteitencommissies, het wedstrijdsecretariaat, jeugdcommissieleden – en coördinatoren en de leden van het hoofdbestuur) vragen om een VOG.

De VOG binnen v.v. Altena geeft meer zekerheid over het verleden van personen en vermindert de kans dat iemand die eerder in de fout is gegaan met kinderen een functie bij v.v. Altena kan uitoefenen waarbij hij/zij met kinderen te maken heeft. Het aanvragen van een VOG in de sport is gratis.

Mensen die hieraan niet mee willen werken, kunnen geen functie meer bekleden waarbij direct contact met minderjarigen aan de orde is.

Eind februari worden alle betrokkenen via de mail geïnformeerd. Het streven is om zo snel mogelijk alle formaliteiten rond te hebben.

Hans den Haan,
secretaris v.v. Altena

MEI
26
2024

Voetballer van het jaar 2023 - 2024 VV Altena

De voetballer van het jaar verkiezing georganiseerd door t´Hoekske in samenwerking met de supportersvereniging, Dit seizoen ook weer in weer en wind en niet altijd liep zoals we het liefst hadden gezien toch geprobeerd om een eerlijke en objectieve beoordeling aan de spelers van Altena 1 te geven. De optelsom van deze cijfers heeft uiteindelijk…

MEI
26
2024

Knappe 1-1 tegen kampioen Dongen brengt Altena de reddingsboei die nacompetitie heet

 Het jeugdige Altena liet zich zaterdag van de goede kant zien. De Nieuwendijkers speelden 1-1 tegen Dongen, dat daarmee toch kampioen werd. Altena wendde dankzij het punt directe degradatie af en gaat de nacompetitie in voor lijfsbehoud. “Ik heb een fris en inspiratievol Altena gezien. Deze lijn moeten we doortrekken in de nacompetitie”, stelde voorzitter…

MEI
19
2024

Almkerk/ Altena JO19-1 Kampioen.

De JO19-1  van Almkerk/ Altena behaalde gisteren het kampioenschap in de 3e klasse met  een 6- 2 overwinning op TVC Breda JO19-2. In de eerste helft zag het er niet naar uit dat de JO19 zou winnen. Almkerk/Altena kwam nog wel op voorsprong maar TVC Breda kwam goed terug en scoorde twee maal. Na de…

MEI
18
2024

Duur verlies Altena bij ONI

Voor Altena wordt het nog spannend of ze de nacompetitie om lijfsbehoud halen. De Nieuwendijkers staan weliswaar derde van onderen, maar ONI zit Altena op de hielen en kwam langszij op de ranglijst. Het was dan ook een duur verlies bij ONI, dat met 2-1 won. Altena moet op de slotdag nog tegen Dongen, dat graag…

MEI
16
2024

Inschrijving recreatief toernooi

Hey sportievelingen! Het is weer bijna zover! Op zaterdag 13 juli a.s. gaat het dak eraf met ons traditionele Recreatief Toernooi 7 tegen 7! Dit is dé gelegenheid waar gezelligheid, sportiviteit en respect samenkomen, met een vleugje competitieve spirit natuurlijk! We trappen af rond 10.00 uur, dus zorg dat je erbij bent! En wat dacht…

MEI
16
2024

Kampioenswedstrijd JO13-1

A.s. zaterdag kan de de JO13-1 kampioen worden. Kom jij onze jongens steunen? De wedstrijd start om 10.00 uur in Nieuwendijk.

MEI
16
2024

Kampioenswedstrijd JO19-1

A.s. zaterdag kan de de JO19-1 kampioen worden. Kom jij onze jongens steunen? De wedstrijd start om 12.00 uur in Almkerk.

MEI
14
2024

Pupil van de week Mels van Mazijk

Zaterdag 25 mei staat er weer een competitiewedstrijd voor Altena 1 op het programma met als tegenstander Dongen 1. De wedstrijd begint om 14.30 uur en pupil van de week is Mels van Mazijk. Mels is 8 jaar oud en hij zit in groep 5 van de Almgaard in Almkerk. Hij is keeper in de…

MEI
10
2024

Feestavond: Op de Boerderij

Altena en De mannen van 3 presenteren het volgende kantinefeest: Op de Boerderij. Het feest barst los na afloop van de wedstrijd van het 1e op 25 mei, ditmaal tegen Dongen, onder muzikale begeleiding van DJ Ton en Benjamin Bates. Zie we jullie dan?

MEI
10
2024

Herhalingsles Reanimatie

Geachte leden en sportvrienden van v.v. Altena, Het is weer tijd voor de herhalingsles Reanimatie AED. Stichting Reanimatie Altena nodigt u uit voor deze herhaling, die gehouden zal worden op woensdag 29 mei 2024 in de kantine van v.v. Altena, Rijksweg 202 te Nieuwendijk. Deelnemers hebben hierover ook een mail ontvangen. De aanvang is om…